Yeşilay cemiyeti yayımladığı duyuru ile 23 farklı kadroda görevlendirilecek çok sayıda personel alımı yapacaktır.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

Türkiye’nin en önemli vakıflarından olan çok sayıda şehirde faaliyet alanı bulunan Türkiye Yeşilay Cemiyeti yayımladığı ilanlar ile kadrolarında bulunan eksik pozisyonlara personel alımı yapacağını ilan etti. 

Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında 2 kadroda vakfın çok sayıda personel ihtiyacı olduğu görülüyor. 

İlan metinlerinde yer alan bu açık kadrolar ile  bu kadrolar için belirlenen başvuru şartlarını kadro kadro sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

YEŞİLAY CEMİYETİ PERSONEL ALIM İLANI

Yeşilay Cemiyeti tarafından yayımlanan personel alım ilanında 23 personel alım ilanı bulunuyor. Bu ilanlar toplam 6 farklı kadrodan meydana gelirken kurumun farklı illerde bulunan birimlerine aynı kadrolarda personel alımları olacağı ilan edildi. Yayımlanan ilan metinlerine göre alım yapılacak pozisyonlar şunlar:

Yeşilay Cemiyeti İş İlanlarında Yer Alan Açık Kadrolar: En fazla alım ilanına sahip iki kadro Klinik Psikolog ve Sosyal Hizmet Hizmet Uzmanı. Yeşilay bu iki kadronun dışında ayrıca Halkla İlişkiler Personeli kadrosu için de birden fazla alım ilanı yayımladı. İlan metninde yer alan diğer iki kadro ise şu şekilde, Bilimsel Çalışmalar Süpervizörü, Kurumsal İşbirlikleri ve Kurumsal İletişim Süreç Yönetici.

BAŞVURU KOŞULLARI

Yeşilay Cemiyeti personel alım ilanında yer alan açık kadrolar için bazı koşullar ortak olup her aday tarafından sağlanmalı. Bazı koşullar ise kadrolara göre özel belirleniyor. 

Genel Koşullar: 

Yeşilay adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, İlanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmasını, Kamu haklarından mahrum olmaması, erkek adayların askerlikle ilişiğnin olmaması ve 18 yaşından büyük olması gibi genel şartların sağlanmasını istiyor. 

Klinik Psikolog Kadrosu Başvuru Şartları

Üniversitelerin Psikoloji bölümünden mezun, Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans derecesine sahip, En az 3 yıl Psikoterapi ve tercihen bağımlılıklar üzerine yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen Bilişsel Davranışçı Terapi ve/veya Şema Terapi eğitimleri almış, Danışan güvenliği ve memnuniyetine önem veren,

Sosyal Hizmetler Kadrosu Başvuru Şartları

Üniversitelerin Sosyal Hizmetler Bölümünden mezun, Benzer pozisyonlarda en az 3 yıl deneyimli, Branşı ile ilgili yenilikleri, tüm güncel yöntemleri takip eden ve uygulayan, MS Office programlarına hakim,

Halkla İlişkiler Kadrosu Başvuru Şartları

Üniversitelerin Halkla İlişkiler, Büro Yönetimi ve Sekreterlik veya ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli, Diksiyonu düzgün, prezantabl ve güler yüzlü, Etkin iletişim, planlama ve organizasyon becerilerine sahip,

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanın adaylara duyurulduğu kariyer sitesi üzerinden elektronik olarak yapacaklar. 

Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıyı kullanarak ilanlara ulaşabilirsiniz. Linki kopyalayın ve internet tarayıcınıza yapıştırın ardından enter tuşuna basın.

Yeşilay alım ilanı: https://bit.ly/2ZaeK33