Yeni personel alacak bankalar arasına Vakıf Katılım Bankası eklendi. Yayına alınan alım ilanında Vakıf Katılım Bankası için 4 farklı kadro için alım yapılacağı ifade ediliyor.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

Farklı başvuru koşulları ile ilan edilen Vakıf Katılım Bankası, banka personel alım ilanında alım yapılacak kadrolar ise şöyle açıklandı.

İş Analisti

Yazılım Geliştirme Mühendisi

Genel Başvuru

İş Zekası Yazılımcısı

İLANLAR İÇİN BELİRLENEN TÜM BAŞVURU KOŞULLARI

Banka söz konusu kadrolar için ayrı ayrı başvuru koşulları belirledi. Adaylar hangi kadrolar için başvuruda bulunacaksa, o kadro için Vakıf Katılım Bankası’nın belirlediği tüm şartları karşılamalı.

Genel Başvuru

Vakıf Katılım Bankası tarafından Genel Başvuru kadrosu için belirlenen başvuru koşulları.

Üniversitelerin örgün eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun, Katılım bankacılığı alanında tecrübeli, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya en az 2 yıl tecilli, Banka tecrübesi olmayan adaylar için; erkeklerde 30, bayanlarda 28 yaşını aşmamış olmak

İş Analisti

Vakıf Katılım Bankası tarafından İş Analisti kadrosu için belirlenen başvuru koşulları.

Üniversitelerin endüstri, bilgisayar, yazılım mühendisliği, MIS, temel bilimler, işletme veya eş değer örgün öğretim lisans programlarından mezun, T-SQL, Excel, Word, Powerpoint, Visio ve diğer tasarım uygulamalarında ve yazılım sistem geliştirme süreçlerinde bilgi ve tecrübe sahibi, Erkek adaylar için (tercihen) askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli,.

Yazılım Geliştirme Mühendisi

Vakıf Katılım Bankası tarafından Yazılım Geliştirme Mühendisi kadrosu için belirlenen başvuru koşulları.

Üniversitelerin bilgisayar, yazılım mühendisliği, temel bilimler ve eş değer örgün öğretim lisans programlarından mezun, MS SQL ve C#.Net ile en az iki yıl yazılım geliştirme tecrübesine sahip, Erkek adaylar için (tercihen) askerliğini tamamlamış veya en az iki sene tecilli, İlgili bankacılık alanlarının en az birinde iki yıl ve üzeri tam zamanlı yazılım geliştirme tecrübesine sahip.

İş Zekası Yazılımcısı

Vakıf Katılım Bankası tarafından İş Zekası Yazılımcısı kadrosu için belirlenen başvuru koşulları.

Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun, Microsoft SQL Server 2012/2014/2016 versiyonlarında deneyimli, AlwaysOn, CDC, Mirroring, Replication, Clustering konularında tecrübeli, Rapor uygulamalarına hakim, Power BI ile rapor geliştirme konusunda en az 3 sene tecrübeli,Karmaşık sorgular optimizasyonunu yapabilecek şekilde, ileri derecede T-SQL deneyimi olan,

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu personel alım ilanı için başvuruda bulunacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden elektronik olarak yapacaklar.

İlanlar Ulaşmak İçin Tıklayın