Doğuş Üniversitesi tarafından yayımlanan ilana göre üniversite bünyesinde çalışacak fakülte sekreteri ve kütüphane memuru alımı yapılacaktır.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

Doğuş Üniversitesi kariyer siteleri üzerinden yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını ilan etti. 

Üniversite tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık pozisyonları ve iki kadro için duyurulan tüm ayrıntıları aşağıda aktarıyoruz.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Doğuş Üniversitesi yayımladığı personel alım ilanında 5 farklı kadroda alım yapacağını ilan etti. İlana göre kurum Kütüphane Memuru, İşyeri Hekimi, Fakülte Sekreteri, Halkla İlişkiler Müdürü ve Öğrenci İşleri Müdürü alımı yapacak. 

Bizlerde siz okuyucularımıza Kütüphane Memuru ve Fakülte Sekreteri kadrosu için yayımlanan ilan detaylarını derledik. 

Kütüphane Memuru Alımı

Doğuş Üniversitesi bu kadro için başvuru yapacak adayların en önlisans mezunu olmalarını tercihen ise üniversitelerin Bilgi ve Belge Yönetimi, Arşiv ve Dokümantasyon, Kütüphanecilik, Enformasyon bölüm veya programlarından mezun olmalarını talep ediyor. İlanda ayrıca adayların alanında 2 yıl tecrübeli, YORDAM Kütüphane otomasyon sistemine hakim, 7/24 hizmet veren kütüphanede gece ve haftasonu vardiyasında çalışabilme şartları bulunuyor. 

Bu şartların dışında talep edilen koşullar: Ms. Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, edebilecek olan. 

Fakülte Sekreteri Alımı

İlan metninde yer alan diğer bir kadro ise Fakülte Sekreteri. Kurum bu kadro için adayların en az önlisans mezunu olmasını ve fakülte sekreteri pozisyonunda görev almış olmalarını talep ediyor. Bunun yanında ilana 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve diğer ilgili mevzuat hükümlerine hakim adayların başvuru yapabilecekleri açıklandı.

İlan metninde yer alan diğer koşullar ise şu şekilde, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yazışma ve raporlama konusunda tecrübeli, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Haberimizin başında belirttiğimiz gibi ilan kariyer siteleri üzerinden adaylara duyuruldu. Başvurular da kariyer siteleri üzerinden elektronik olarak yapılacak. İlana ulaşmak ve detaylarını görüntülemek için aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın. 

İlan bağlantısı: https://bit.ly/2zbO2vj