Türkiye Yeşilay Cemiyeti 7 ilde 16 farklı kadro için personel alımı yapacak.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

Yeşilay Cemiyeti, Türkiye geneli farklı şehirlerde birimleri bulunan faaliyet alanı oldukça geniş bir kurum. Bu kapsamda faaliyet alanını sürekli genişletmeyi amaçlayan kurum, kadrosunda personel açığı bulunan birimleri için ilanlar yayımlıyor. 

Yaz aylarının gelmesiyle personel sayısını artırmak isteyen Yeşilay Cemiyeti yeni ilanlar yayımladı. 

Kamu İlanları olarak daha önceden ilan edilen ve kısa süre önce güncellenen personel alım ilanına dair tüm ayrıntıları derledik.

HANGİ ŞEHİRLER İÇİN ALIM YAPILACAK?

Yeşilay Cemiyeti tarafından yayımlanan ilanlarda 7 ilde alım olacağı bildirildi. Ancak bazı iller için 2 veya daha fazla ilan bulunuyor. 

Bu çerçevede ilan metninde yer alan bilgilere vakıf tarafından duyurulan alımlar şu iller için olacak. 

Alım Yapılacak İller; İstanbul, Düzce, Batman, Kilis, Tekirdağ, Zonguldak, Tokat.

AÇIK POZİSYONLAR

Kariyer siteleri üzerinden adaylara duyurulan personel alım ilanlarında 16 kadroda alım olacağını haberimizin başında bildirmiştik. 

Bu 16 kadroya yapılacak alımlar ise 7 farklı pozisyonda olacak. Kurum bazı pozisyonlar için çok sayıda alım yapacağını duyurdu. 

Alım Yapılacağı İlan Edilen Açık Kadrolar

Kurumsal İşbirlikleri Uzmanı, CRM Yöneticisi, Project Specialist, Klinik Psikolog, Sosyal Hizmet Uzmanı, Halkla İlişkiler Uzmanı, Eğitim Uzmanı, Bilimse Çalışmalar Süpervizörü ve Depo Yöneticisi

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

İlan edilen kadrolar için ayrı ayrı başvuru koşulları belirleyen Yeşilay Cemiyeti, tüm bu koşulları sağlayan adayların başvuruda bulunabileceklerini açıkladı. 

Bu çerçevede her kadro için özel koşul belirleyen Yeşilay Cemiyeti’nin ilan metninde yer alan başvuru koşullarını genel ifadelerle sizlerle paylaşıyoruz. 

Türk vatandaşı olmak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, her pozisyon için ayrı ayrı belirlenen öğrenim şartını karşılamak, kadrolar için talep edilen özel mesleki koşulların sağlanması.

Kurum tarafından ilan edilen bu şartların yanı sıra ayrıca adaylardan Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulmak, görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi koşullara haiz olunması talep ediliyor. 

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu alım ilanı için başvurular, Yeşilay Cemiyeti’nin anlaşmalı olduğu kariyer sitesi üzerinden yapılacak. Adaylar başvurularını elektronik olarak kuruma bildirecekler. 

Aşağıda verdiğimiz bağlantının tamamını kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.