İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara göre Türk Telekom ve Noter’de çalışacak en az lisem mezunu personel alımı gerçekleştirilecektir.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

Türkiye İş Kurumu resmi internet sayfasında art arda ilanlar yayımlandı. Yayımlanan ilanlarda , en az lise mezunu adaylar arasından Türk Telekom ile Noter ‘lere personel alımı yapılacağına yer verildi.

NOTER MEMURU ALIMI

Konya 8. ve Mersin 10. Noterliği tarafından İŞKUR ‘da ilanlar yayımlandı. Yayımlanan ilanlarda en az lise mezunu adaylar arasından KPSS şartı olmadan büro memuru alımı yapılacağına yer verildi.

Konya 8. Noterliği tarafından yayımlanan duyuruda , büro memuru alımına dair başvuru şartları şu şekilde belirtildi:

“Lise mezunu, bilgisayar bilgisi olan, F klavye kullanabilen 28 yaş altı erkek personel alınacaktır. Askerliğini yapmış olması gerekmektedir”

Mersin 10. Noterliği tarafından yayımlanan ilanda başvuru detayları şu şekilde verildi:

“Bilgisayarı iyi kullanabilen word excel ve donanım bilgisi olan 30 yaşını geçmemiş 2 yıllık 4 yıllık yüksekokul ve fakülte mezunu kişilerden Mersin 10.Noterliği’ne personel alınacaktır. İMD:A.ÇAKIR

Adalet Meslek Yüksek Okulu ,bilgisayar destekli muhasebe, bilgisayar programcılığı bölümlerinden ya da bunlara muadil bölümlerden mezun ve bilgisayar donanımı bilen kişiler tercih edilecektir. Ancak diğer bölümlerden (iktisat, işletme, kamu yönetimi,hukuk ve benzeri bölümler) mezun olanların talepleride değerlendirilecektir.

Müracatların hafta içi 17:00-18.00 saatleri arasında yapılacak olup müracat edeceklerin CV leri ile birlikte noterliğe yapılması rica olunur.”

TÜRK TELEKOM PERSONEL ALIMLARI

İŞKUR ‘da Noter’lerin yanı sıra Türk Telekom bayileri de ilan yayımladı. Yayımlanan ilanlarda İstanbul ‘daki Türk Telekom bayilerinde çalıştırmak üzere personel alımı yapılacağına yer verildi.

İlk ilanda başvuru şartları şu şekilde belirtildi:

En az lise, tercihen yüksek okul veya lisans mezunu,
Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden,
Tercihen Telekomünikasyon sektöründe en az iki yıl satış tecrübesi olan,
Müşteri kazanımı konusunda tecrübeli,
İş takibi ve sonuçlandırma becerisine sahip,
Hedef bazlı çalışacak,
ikna yeteneği güçlü,
B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan,
Maaş+Prim sistemiyle çalışacak,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya iki yıl tecilli.
İkinci ilanda ise başvuru şartları şu şekilde verildi:

Lise veya üniversite mezunu,
Tercihen telefonda satış ve randevu alma konusunda tecrübeli
Tercihen Telekomünikasyon sektöründe deneyimli,
İletişim ve ikna becerileri gelişmiş,
Ms Office uygulamalarına hakim,
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
BAŞVURULAR İNTERNETTEN

Türk Telekom ve Noter ‘lerin personel alımlarına başvurular internet üzerinden İşKUR resmi sayfasından alınmaktadır. Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıdaki adımları takip etmesi ve başvurusunu bu adres üzerinden yapması gerekmektedir.

https://esube.iskur.gov.tr

Yukarıdaki İŞKUR linkine tıklayın ve İŞKUR iş ilanları sayfasına gidin.

Bu ekranda iş arayan kısmından kimlik numaranız ve şifrenizle giriş yapın. İŞKUR şifreniz yoksa , e devlet kısmından giriş yapın. Açılan sayfada karşınıza çıkan ekranda İŞ İLANLARI yazan kısma tıklayın.

Karşınıza iş arama sayfası gelecek . Aşağıdaki ekranda İŞYERİ UNVANI yazan kısma Türk Telekom ilanları için TÜRK TELEKOM , noter ilanı için de NOTER yazın ve ARA butonuna tıklayın.