TÜBİTAK yayımladığı ilan ile KPSS puan şartı olmadan personel alımı yapıyor.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

Devlet Personel Başkanlığı’nın internet sitesinde personel alımı için yeni bir duyuru yayımlandı.

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı Marmara Araştırma Merkezi (TÜBİTAK MAM) tarafından yayımlanan personel alım ilanında Uzman Yardımcısı kadrosu için personel ihtiyacı olduğu duyuruldu. Kurumun Kocaeli’nde bulunan birimlerine yapılacak olan personel alımında 1 personel istihdamı gerçekleştirilecek.

Yayımlanan ilana dair başvuru şartlarına ve sürecine dair ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

TÜBİTAK MAM PERSONEL ALIM İLANI

TÜBİTAK MAM tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan Uzman Yardımcısı kadro için adayların belirli öğrenim şartını sağlamaları gerekiyor. Kurum ilan edilen pozisyon için adayların Lisans düzeyinden eğitim veren fakültelerin Kimya Mühendisliği, Kimya veya Kimya ve Süreç Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmalarını istiyor.

Özel Şartlarında bulunduğu alım ilanında adayların genel başvuru şartlarının yanı sıra aşağıda yer alan iki şartı sağlamaları gerekiyor.

  • A veya B sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Belgesine sahip olmak.
  • En az 2 yıl İş Güvenliği Uzmanı olarak çalışmış olmak (İSG Katip sözleşmesi istenecektir).

BAŞVURU İŞLEMLERİ

TÜBİTAK tarafından yayımlanan duyuruda personel alım ilanı için sürecin ilanın yayımlanması ile başladığı ve 2 Ağustos tarihine kadar devam edeceği bildirildi. Başvurular Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığının kariyer sayfası üzerinden elektronik olarak gerçekleştirilecek.

İlan Metni