İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre Sakarya Toyota Otomotiv Sanayi A.Ş. çeşitli alanlarda görev alacak 200 personel alımı yapacak.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

Dünya devi otomotiv firması Toyota tarafından Sakarya da hizmet veren Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş. bünyesine en az lise mezunu otomotiv personelleri alacak. İŞKUR tarafından yapılan ilan ile açıklanan alımların İŞKUR ilan numaraları ve alınacak personellerde aranan şartlar ve diğer ayrıntılar. Haberimizde. 

00005015136 İŞKUR ilan numaralı işçi alım ilanı ile yapılacak 200 işçi personel alımında çalışacak kişiler fabrikada üretim elemanı olarak çalıştırılacaklardır. Adayların meslek lisesi, teknik lise, genel lise veya yüksek okul mezunu olması, Kocaeli, Sakarya, Düzce illerinde ikamet etmeleri, 18 ile 30 yaş aralığında bulunması, vardiyalı çalışabilmesi, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya bir yıl tecil ettirmiş olması gerekmektedir. 

Alınacak personellere altı aylık dönemde 3.500 TL maaş ödemesi yapılacak olup altıncı ayın sonunda net gelire ilave 1.000 TL sosyal yardım ödemesi sonrası 4.500 TL maaş ödemesi yapılacak. Ayrıca senelik prim ödemesi, bireysel emeklilik ve özel sağlık sigortası yan hakları verilecek. 

Yapılacak olan alıma başvurmak isteyen adayların 11 Temmuz 2019 tarihine kadar ilan numarası içeriğindeki telefon numaralarını arayarak ayrıntılı bilgi alabilirler veya Sakarya İŞKUR standında bulunan başvuru formlarını doldurarak doğrudan başvuru yapabilirler.