Yeni bir personel alım ilanı Roketsan tarafından yapıldı. İlan, kendi internet sitesi üzerinden duyuruldu. Roketsan, Haziran ayı için personel alımına gidecek ve kadrolar ve şartlar internet sitesinde belirtildi.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

Türkiye’nin en önemli kuruluşları arasında yer alan Roketsan Haziran ayı içerisinde personel alımı başvurularını gerçekleştirecek.

Kurumun ihtiyaç duyduğu kadrolar için yayımlanan personel alım ilanında çok sayıda pozisyon için ilan bulunuyor. İlanlar en az lise düzeyi mezun olmuş adaylar için yayımlanırken önlisans ve lisans mezunu adaylar içinde personel alımları olacağı bilgisi verildi.

Roketsan personel alım ilanında ayrıca her türlü öğrenim seviyesinden mezun adaylar için Genel Başvuru kategorisinde başvurular da alınmakta.

EN AZ LİSE MEZUNU ROKETSAN PERSONEL ALIM İLANI

Roketsan tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadro bilgilerini sizlere adayların öğrenim durumlarına göre aktarıyoruz. Lise, Önlisans ve Lisans düzeyinden mezun adaylar için yayımlanan personel alım ilanlarına dair detaylar şu şekilde;

Lisans Mezunu Adaylar İçin;

Lisans mezunu adaylar için yayımlanan personel alım ilanları mühendis kadrosuna yapılacak. Bunun yanında diğer bölüm mezunları genel başvuru kategorisi içinde iş başvuru formu doldurabilir.

Açık Mühendis Kadroları: Makine, Mekatronik, Kimya, Elektrik Elektronik, Fizik, Bilgisayar, Havacılık Uzay, Sistem, Endüstri, Metalurji ve Malzeme, Endüstri, Satınalma, Proje Yönetimi Mühendisi.

Önlisans Mezunu Adaylar İçin;

Önlisans mezunu adaylar için yayımlanan personel alım ilanında alımların daha çok tekniker kadrosunda olacağı bilgisi verildi. Yine diğer bölüm mezunları Genel Başvuru üzerinden başvuru yapabilirler.

Açık Tekniker Kadroları; Elektrik Elektronik, Kimya, Makine, Makine Ressamlığı, Mekatronik Metalurji.

Lise Mezunu Adaylar İçin

Lise mezunu adaylar için yayımlanan personel alım ilanları en az teknisyen seviyesinde olacak. İlana başvuruda bulunacak adaylar başvurularını şu alanlar için yapabilecekler.

Açık Teknisyen Kadroları: Elektrik Elektronik Kimya Teknolojisi Makine Makina ve Resim Konstrüksiyon Torna tesviye Metal İşleri..

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu personel alım ilanları için başvuruda bulunacak adayların öncelikle öğrenim şartını sağlaması gerekiyor. Ayrıca kadrolar için ilan edilen diğer deneyim, mesleki özellik ve diğer şartlara da haiz olan adaylar başvuruda bulunabilirler.

İlanlara başvurular Roketsan İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü üzerinden yapılacak. Elektronik olarak yapılacak başvuru işlemleri için adaylar aşağıda verdiğimiz bağlantıyı kullanabilirler.

İlana ulaşmak ve başvuru işlemleri için mavi renkte olan bağlantıyı kopyalayın, internet tarayıcınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın.

https://ik.roketsan.com.tr/