PTT Merkez Müdürlüklerinde istihdam edilmek üzere satış danışmanları alımı gerçekleştirilecektir.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

Pttcell tarafından ilanlar yayımlandı. Yayımlanan ilanlarda farklı şehirlerdeki PTT şube ve merkezleri bünyesine personel alınacağına yer verildi. Bursa ve İstanbul ‘da bulunan PTT Merkez Müdürlüklerinde çalıştırmak üzere yapılan personel alımında başvuru detayları haberde. 

1 KADROYA PERSONEL ALIMI

Aktif Satış Temsilcisi pozisyonuna yapılacak personel alımlarında adayların başvurusunu internet üzerinden yapması istendi.

İLANLARIN DETAYLARI

İş ilanlarının yayımlandığı bir sitede yayımlanan ilanların başvuru detayları şu şekilde;

Bursa ilanı >>

“Sadece Bursa İçin başvurulması rica olunur Bursa Ptt Merkezlerinde Pttcell Hat Satışını gerçekleştirecek, satış tecrübesi buluna personel arayışımız mevcuttur”

İstanbul ilanları >>

Beylikdüzü: “Ptt Merkez Müdürlüğü içerisinde pttcell mobil hat faturalı ve faturasız satış işlemlerini gerçekleştirecek ve telekomünikasyon sektörü hakkında bilgi sahibi olan personel arayışımız vardır. Başvurular sadece işin olsun uygulaması üstünden degerlendirilecek ve uygun olan adaylar görüşmeye davet edilecektir.”

Fevzi Çakmak: “Aktif Satış Tecrübesi olan personel aranmaktadır.”

Kartal: “Aktif Satış Tecrübesi olan personel aranmaktadır”

BAŞVURULAR İNTERNET ÜZERİNDEN

İş ilanları sayfasından yayımlanan ilanlara başvurular internet üzerinden alınmaktadır. Aşağıdaki bağlantı adresini kopyalayın ve yeni sekmede açın. 

https://isinolsun.com/is-ilanlari/?kw=ptt

Yukarıdaki linki kopyalayın ve yeni sekmede açın. Açılan sayfadan başvurunuzu yapın.