En az lise mezunu olmanız PTTCELL tarafından ilgili birimlerinde görevlendirmek amacı ile kadrosunda bulunan eksiklikleri tamamlamak için açtığı ilana başvurmanıza yetecektir. PTTCELL tarafından belirlenen pozisyonlara personel alımı yapılacağı duyurusu yapıldı. PTTCELL Haziran ayı personel alım ilanı ve başvuru koşulları haberimizin detaylarında.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

PTT’nin iştiraklerinden olan PTTCELL bir personel alım ilanı yayımladı.

Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan personel alım ilanında kurumun aynı kadro için iki farklı ilanı bulunuyor.

Bu çerçevede PTTCELL tarafından kariyer siteleri üzerinden yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar, ilana başvuru şartları ve başvuruların nasıl yapılacağına dair detayları sizlerle paylaşıyoruz.

PTTCELL PERSONEL ALIM İLANI

PTTCELL yayımlamış olduğu personel alım ilanında alımların Bursa ve İstanbul’da bulunan kurum birimlerine yapılacağını duyurdu. Halen ilanda olan ve başvuru süreci devam eden ilana göre kurum en az lise mezunu Aktif Satış Temsilcisi alımı yapacak.

Bu kadro için çeşitli başlıklarda adaylardan belli özelliklere sahip olunmasını talep eden kurumun bu şartlarını madde madde aşağıda aktarIyoruz.

PTTCELL PERSONEL ALIMI BAŞVURU KOŞULLARI

Her kurum yada her firma tarafından yayımlanan personel alım ilanında olduğu gibi, PTTCELL’de alım yapacağı pozisyon için bazı başvuru koşulları belirlemiş durumda.

Bu başvuru koşulları alım yapılacak kadroya göre belirlenmiş olup bu şartları sağlayan adayların başvuruları kabul edilecek. Genel ifadelerle o başvuru şartları

Adayların Türk vatandaşı olmak, görevini yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, güvenlik soruşturma sonuçları olumlu olmak gibi genel koşulların dışında alım yapılacak kadrolar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, ilanın yayımlandığı şehirde ikamet etmek veya edebilecek olmak, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, excel bilgisi kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak gibi şartları sağlamaları gerekiyor.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

PTTCELL personel alım ilanları kurumun anlaşmalı olduğu kariyer sitesi üzerinden yayımlanıyor. Adaylar başvurularını bu site üzerinden yapacaklar. Bunun için elektronik başvuruda bulunacak adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden başvurulaırnı yapabilirler.

İlanlara Ulaşmak için: https://bit.ly/2HQOa8C

Yukarıda yer alan bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.

Bkz: PTT’de pozisyonlar, giriş şartları ve maaş