Burgan Bank bünyesinde görevlendirmek üzere önlisans yada lisans mezunu olmak şartıyla PTT kanal Yetkili Yardımcı alacaktır.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

Burgan Bank anlaşmalı olduğu kariyer sitesi üzerinden yeni bir ilan yayımladı. Banka personeli alımı kadrosunda yayımlanan personel alım ilanında alımların PTT Kanal Yetkili Yardımcısı pozisyonuna yapılacağı ilan edilirken bu kadroda görev yapacak personellerin hangi alanlarda görev yapacakları da açıklandı. 

Önlisans ve lisans düzeyinden gerçekleştirilecek personel alımları için talep edilen koşullar ve ilana dair dikkat edilmesi gereken hususlar şu şekilde,

PTT KANAL YETKİLİ YARDIMCISI ALIM İLANI

Kuveyt merkezli Burgan Bank söz konusu kadro için alınacak personellerin;  sahada aktif bir şekilde PTT şube ziyareti gerçekleştirip, yönetimi altındaki şubelerin verimli bir şekilde faaliyetlerini sürdürerek hedeflere ulaşılmasını sağlamak, amacıyla istihdam edileceklerini duyurdu. 

Kadro için başvuru şartlarını da detayları ile açıklayan banka aşağıda yer alan koşulları sağlayan adayların ilan için başvuru yapabileceklerini bildirdi. 

İLAN EDİLEN KADRO İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI

Burgan Bank’ın anlaşmalı olduğu kariyer sitesinde yer alan ilan metninde göre adayların genel başvuru şartlarına ek olarak aşağıda yer alan özel mesleki şartları sağlamalarını istedi. Bu başvuru şartları alım yapılacak pozisyonun gerekliliklerine göre belirlendi. 

İşte bankanın PTT Kanal Yetkili Yardımcısı kadrosu için belirlediği o koşullar;

* Minimum Meslek Yüksek Okulu, tercihen Lisans mezunu,

* PTT Yönetimi , Bayii Yönetimi yada ve Satış alanlarında en az 2 yıl saha deneyimi olan,

* Birebir sıcak satışta kendine güvenen, Diksiyonu düzgün ve insan ilişkilerinde başarılı, İkna etme ve problem çözme becerilerine sahip,

* Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Şehirlerarası konaklamalı seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak şehir içi ve şehir dışında araba kullanabilen,

* İstanbul’da ikamet eden veya edebilecek.

* Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecilli.

BAŞVURULAR NE ZAMAN SONA ERİYOR?

Burgan Bank bu kadro için başvuru yapacak adayların başvurularını Eylül ayı sonuna kadar yapabileceklerini bildirdi. İlana göre başvurular elektronik olarak yapılacak. Adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilan metnine ulaşabilir ve şartları sağlamaları durumunda başvuru yapabilir.

İlan Bağlantısı: https://bit.ly/2Yl0GXJ ( Bağlantıyı kopyalayın, internet adres satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın)