Pegasus Havayolu Şirketi 15 farklı kadroda görevlendirilmek üzere personel alımı yapacaktır.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

Türkiye’nin önde gelen havayolu şirketlerinden Pegasus, çeşitli kariyer siteleri üzerinden ve kendi sayfasından yeni personel alımı duyuruları yayımlamayı sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde ofis destek elemanı, güç sistemleri mühendisi, ücretlendirme ve yan haklar uzmanı ilanları yayımlayan Pegasus, Performance Engineer, Revenue Management – Data Analytics Specialist, ilanları yayımladı.
Pegasus’tan daha önce de Muhasebe destek elemanı, Kıdemli Süreç ve iş geliştirme uzmanı, ucak sistemleri mühendisi, grup satış uzmanı, iş analisti, kıdemli yer ekipman bakım onarım uzmanı, kıdemli iş geliştirme uzmanı alımı yapılacağına dair ilanlar yayımlanmıştı. Kariyer.net isimli internet sayfası üzerinden yayımlanan duyurulara, yine ilgili sayfa üzerinden üyelik başlatarak başvuru yapılabiliyor. Adaylar başvuru genel ve özel şartlarına ilan sayfalarından erişim sağlayabiliyor.

İlanların yer aldığı sayfaya erişim için https://www.kariyer.net/firma-profil/pegasus-hava-tasimaciligi-a-s-7740-32618 adresi ziyaret edilebilir.