Özel hastaneler çeşitli kariyer siteleri üzerinden en az ilkokul mezunu farklı kadrolarda görevlendirilecek personel alımı yapacaktır.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

Özel sektör sağlık kuruluşları ile özel hastaneler çok sayıda kadroda personel alımı yapıyorlar. 

Sağlık personeli, işçi, hastane personeli, hasta personeli ve çeşitli alanlarda hizmet personeli alımı yapacak olan sağlık kuruluşları en az ilköğretim mezunu olmak üzere onlarca kadroda alım yapacaklarını duyurdu. 

ÖZEL SAĞLIK SEKTÖRÜ PERSONEL ALIM İLANLARI

Özel sektörde faaliyet gösteren sağlık kuruluşları hem memur personel, hem idari hemde işçi kadrolarında personel alımları yapacaklar. Öğrenim şartı ile mesleki özelliklere göre yapılacak bu alımlara dair tüm ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz. 

Alım Yapılacak Kadrolar

Hastane Proje Sorumlusu, Sosyal Medya Uzmanı, Hastane Müdür Yardımcısı, Temizlik Görevlisi, Hastane Bilgi Yönetimi Sistemleri Uzmanı, Ameliyathane Hemşiresi, Ebe, Yoğun Bakım Hemşiresi, Yardımcı Sağlık Personeli, Anlaşmalı Kurumlar Personeli, Kat Hizmetleri Şefi, Hasta Danışmanı, Biyolog, Diyetisyen, Finans Uzmanı, Kalite Kontrol Şefi, Tercüman, Göğüs Cerrahisi Uzmanı, İnsan Kaynakları Uzmanı, Dahiliye Uzmanı, Depo Elemanı, İdari Hizmetler Müdürü, Kurumsal  Saha Şefi, Hasta Kayıt Yetkilisi, Halkla İlişkiler Personeli, Banko Görevlisi, Danışman, Yönetici Asistanı, Kabul Kayıt Personeli, Eczacı, Hemşire, Hasta Bakıcı,

Pazarlama Uzmanı, Hasta Danışmanı, Sekreter, Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi, Güvenlik Görevlisi, Tahsilat Personeli, Şoför, Hasta  Karşılama ve Yönlendirme Personeli. Hasta Yatış Çıkış Kat Sekreteri, Kurumsal Tanıtım Sorumlusu,  Hastane Bakım Onarım İşletme Müdürü, Tıbbi Satış Mümessili,  Basın İlişkileri Personeli, Teknik Personel.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Söz konusu personel alım ilanları için yayımlanan başvuru kılavuzlarında her kadro için ayrı ayrı başvuru şartları belirtildi. 

Bu başvuru şartları öğrenim şartı ve mesleki özelliklerden meydana geliyor. Bu şartların yanında adayların ayrıca alım yapılacak kadroya göre belirlenen sertifika, deneyim ve diğer şartlara da haiz olmaları isteniyor. Genel başlıkları ile koşullar şu şekilde,

İlk koşul sağlık kuruluşu tarafından ilan edilen açık pozisyonlarda bulunan öğrenim şartını sağlamak, kadrolar için belirlenen mesleki koşullara haiz olunması, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmaması, deneyim ve yaş şartı varsa onları sağlamak, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Sorumluluk sahibi, disiplinli çalışmak. Hasta odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Kendisini geliştirmeye ve öğrenmeye meraklı, Planlı çalışma ve iş takibi becerileri gelişmiş,

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Hastane personeli alımlarına başvuru süreci ilandan ilana değişiyor. Ancak çok sayıda ilan için başvurular Ağustos ayı başında yenilendi ve süreç devam ediyor. Başvuru işlemleri ise elektronik olarak yapılacak. 

İlanlara ulaşmak için aşağıda yer alan kırmız renkli bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basarak adrese gidin. Bu şekilde tüm hastane ilanlarını görüntüleyebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Bağlantı adresi: https://bit.ly/2XVFQKx