Muğla Belediyesi yayımladığı ilanla çeşitli kadrolarda görevlendirmek üzere 74 personel alımı gerçekleştirecektir.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

Muğla Büyükşehir Belediyesi, İŞKUR üzerinden yayımladığı bir duyuru ile kadrosunda eksik bulunan pozisyonlara personel alımı yapacağını ilan etti.

Belediye başkanlığı yayımladığı duyurusunda adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı puan şartı aramadığını ifade ederek alımların memur alımı genel başvuru koşulları ile alım yapılacak pozisyonun mesleki özelliklerine göre yapılacağını bildirdi.

BELEDİYE PERSONELİ ALIM İLANI

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanında alımlarda hem memur personel hemde belediye işçisi kadroları için ilanlar bulunuyor.

Açık Kadrolar:

Hairta, Harita ve Kadastro Teknikeri, Tekniker, Makine, Gemi Makineleri Teknikleri, Otomotiv Teknolojisi Teknikeri, Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi Teknikeri, İnşaat Mühendisi, Çevre Mühendisi, Harita Mühendisi, Metalurji ve Malzeme Mühendisi, Enerji Sistemleri Mühendisi, İş Makineleri Operatörü, İş Makineleri Bakım Onarımcısı, Otomotiv Mekanikçisi, Elektrik Teknisyeni, Otomasyon Sistemleri Teknisyeni, Tır-Çekici Şoförü, Beden İşçisi

BAŞVURU KOŞULLARI
Söz konusu personel alım ilanında adaylardan genel başvuru koşullarının sağlanması ilk koşul olarak talep ediliyor.

Bu çerçevede adayların; Türk vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucu olumlu olması, erkek adaylar için askerlikle ilişiğinin bulunmaması (askerliğin yapılmış olması, yapılmış sayılması veya tecilli olması), görevini düzenli ve sürekli yapmaya engel sağlık sorunu bulunmaması ortak şartlara sahip olmaları gerekiyor.

Bunun yanında belediyelerin kadrolar için belirlenen öğrenim şartlarını sağlaması, 18 yaşından büyük olması, varsa kadroya göre belirlenen deneyim şartının sağlanması yine talep edilken sertifikalara sahip olunması diğer şartlar.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İlana başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 22 Temmuz ile 23 Temmuz tarihlerinde yapacaklar. Başvurular ilan metninde yer alan evraklarla birlikte şahsen yapılacak.