Büyük bir bilgi kaynağına sahip internet için artık website sahipleri makale yazarları arıyor. Website sahipleri sitelerine daha çok ziyaretçi gelmesi ve daha çok reklam geliri elde etmek için sitelerini güncel tutuyor.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

Ancak websiteleri için yeterli içerik üretemeyen veya buna vakti olmayan webmasterlar sitelerinin gelirleri azalmasın hatta internet ortamında gerilemesin diye makale yazarları ile anlaşıyor. Sizlerde makale yazarı olarak kendinize ek gelir sağlayabilirsiniz.

Makale Yazarlığında bir nevi kendi işinizin patronu oluyorsunuz. Kendi işinizin patronu olarak istediğiniz zamanda istediğiniz miktarda ve kendi belirlediğiniz alanlarda yazılar yazarak para kazanma mümkündür.

Evden para kazanmak isteyenler, online para kazanmak mümkün mü diye soranlar için sizlere internetten para kazanabileceğiniz bir iş sağlıyoruz.

Makale yazarı ne kadar kazanabilir?

Başlangıç olarak 100 kelime 0.5 ila 1 lira arası tecrübeli ve referanslı bir makale yazarı 100 kelime 1 ila 1.5 lira arası uzman bir makale yazarı 100 kelime 1.5 ila 2 lira arası gelir elde edebiliyorlar.

Fakat genelde 100 kelimesi ortalama 1 lira oluyor.

Günlük 500 kelime makale yazdiginizda 1 liradan hesapladigimizda aylik 150 lira kazanabilirsiniz.

Eğer günlük 5000 kelime ve üstü yazarsaniz aylik 1500 lira ve üstü gelir elde edebilirsiniz.

İnternetten makale yazarak para kazanma tamamen sizin insiyatifinizde olan bir yoldur. Kendi işinizin patronu olarak istediğiniz vakitte istediğiniz kadar çalışabilirsiniz.

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Şunada bakabilirsiniz : Makale yazarı iş ilanları