İŞKUR üzerinden ağustos ayı içerisinde adayların başvuru yapabileceği çeşitli kadrolar için personel ve işçi alım ilanları yayımlandı.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

Kamu kurumları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını siz okuyucularımıza ulaştırmaya devam ediyoruz. 

Temmuz ayı sonu itibariyle yayımlanan ve başvuru süreci bir iki içerisinde sona erecek alım ilanlarında en okur yazar seviyesinden lisans mezunu düzeyine kadar alımlar yapılacağı açıklandı. 

Farklı platformlar üzerinden yayımlanan söz konusu personel alım ilanları ve detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. İşte KPSS memur ve kamu işçisi alım ilanları. 

KPSS’SİZ MEMUR VE KAMU İŞÇİSİ ALIM İLANLARI

Devlet kurumlarının alt birimleri ile belediye başkanlıkları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına göre alımlar belli şehirlerden yapılacak. Alım ilanı bulunan şehirler İzmir, Bursa, İstanbul, Aydın. Ayrıca söz konusu personel alım ilanlarında Bursa için bir ilan daha mevcut. 

İlanlarda en az okur yazar olmak kaydıyla ya da ilköğretim mezunu olmak şartıyla kamu işçisi alım ilanları bulunuyor. Memur kadrolarına yapılacak alımlar ise lise, önlisans ve lisans düzeyinden gerçekleştiriliyor. 

ALIM YAPILAN İLLER VE KADRO DETAYLARI

Söz konusu personel alım ilanlarında yer alan açık kadrolar ve ilanlara başvuru şartlarını siz okuyucularımız ile aşağıda buluşturuyoruz. 

Bursa Osmangazi için yayımlanan personel alım ilanında alımların hem memur hem işçi kadrolarına olacağı belirtildi. İlanda yer alan açık kadrolar İç Mekan Temizlik, Havuz Teknik Elemanı, Genel İşçi, Güvenlik Görevlisi olarak açıklandı. 

İstanbul için duyurulan ilana göre; İstanbul Maltepe belediye birimi bünyesine personel alımı yapılacak. Alımlar şu kadrolara olacak. Şoför, Fotoğrafçı Kameraman, Avukat, Garson ve Elektrikçi, 

İzmir Büyükşehir Belediyesi birimi için yayımlanan personel alım ilanında alımların hem işçi hem memur hemde yönetici kadrolarına olacağı belirtildi. O kadrolar: Şoför, Genel Müdür, Genel Müdür Yardımcısı, İş Güvenliği Uzmanı, Çevre Mühendisi, Kimyager, Makine Mühendisi, 

Bursa için yayımlanan ikinci personel alım ilanında ise alımların iki farklı pozisyonda olacağı açıklandı. İlana göre alımlar Denetim Personeli ve Otopark Saha Amiri kadrolarına yapılacak. 

Aydın için yayımlanan personel alım ilanlarında alımların farklı işçi kadrolarına olacağı belirtildi. İlan metnine kurum bünyesine Temizlik Elemanı, Yönetici, Halkla İlişkiler, Sekreter, Bulaşıkçı Steward, Aşçı Yardımcısı, Aşçı, Kasiyer, alımı yapılacak. 

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Söz konusu personel alım ilanları için başvuru yapacak adaylar başvurularını aşağıda yer alan ilan metinlerinde belirtilen şekillerde yapabilirler. İlanlarda öne çıkan detay ise başvuru süreci. Tüm ilanlara sadece birkaç günlük başvuru süreçleri ile ilan edildiler.