Belediye bünyesinde çeşitli derecelerde istihdam edilecek personel alımı için İŞKUR üzerinden ilan yayımladı.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) bugün İzmir ili için 124 kamu personeli alımı yapılacağını bildirdi. İŞKUR kamu kurum dışı işçi alımı kategorisinde yayınlanan ilana göre 30 Büro personeli, 12 vasıfsız işçi ve 20 temizlik personeli olmak üzere İzmir Büyükşehir Belediyesine 62 kadrolu personel alımı yapılacaktır.

Belediye kadrosuna alınacak personellerden KPSS şartı istenmemekte ve büro personeli alımı için en az lise, temizlik ve vasıfsız işçi alımı için ilkokul mezunu olmaları gerekmektedir.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Kamu haklarından mahrum olmamak,

Herhangi bir yerden emekli olmamak veya emekli olmaya hak kazanmamış olmak,

18 Yaşını doldurmuş olmak,

İŞKUR’a kayıtlı olmak,

BAŞVURU ŞEKLİ

İŞKUR tarafından yapılan bildiride, başvuruda bulunmak isteyen adayların en geç www.izenerji.com.tr internet adresi üzerinden CV Bankası’na online başvuru şeklinde kabul edilecektir. Başvuru sahiplerinin başvuru yapılmak istenen pozisyonu belirtmesi gerekmektedir.

BAŞVURU TARİHİ

İzmir Büyükşehir Belediye iştiraklerinden İzenerji insan kaynakları bakım onarım enerji güvenlik hizmetleri ilaçlama ve turizm Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, personel alımlarının 26 Ağustos 2019 ile 29 Ağustos 2019 tarihine kadar belirtilen web adresi üzerinden yapılacağını bildirdi.

İŞKUR 23 Ağustos Güncel Kamu İş İlanları

İŞKUR’da şu anda 50’nin üzerinde güncel kamu iş ilanları bulunmaktadır. Genellikle belediye ve belediye iştirakleri olan şirketler tarafından yayınlanan ilanlar bulunmaktadır. İŞKUR’da bulunan tüm kamu iş ilanlarına ulaşmak için, aşağıda belirtilen link alanını tıklamanız yeterlidir.

https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kurum-disi-kamu-isci-alimi-ilani/