İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olarak faaliyet yürüten İZELMAN yayımladığı ilan ile 100 kadın şoför alımı gerçekleştirecektir.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

Belediye Başkanlıkları kurban bayramı öncesinde yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapmaya devam ediyorlar. 

Bu kapsamda yayımlanan personel alım ilanlarına yeni gün itibariyle yenileri eklendi. Türkiye geneli farklı şehirler için ilan edilen alımlardan bir tanesi de İzmir için oldu. 

100 ŞOFÖR ALIM İLANI

İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak faaliyet yürütülen belediye birimlerinden birisi de İzmir İZELMAN. Bu kurum yayımladığı bir duyuru ile toplu personel alımı yapacağını ilan etti. 

İlana göre kurum duyurusunda 100 personel alımı yapacağını ilan ederken alımların Şoför pozisyonuna olacağı bilgisi verildi. Kurum ilan metninde alımlara sadece kadın adayların başvur yapabileceğini açıkladı. 

BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanında ayrıca adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları da yer aldı. Bu çerçevede Şoför kadrosu için başvuru yapacak adaylardan sağlanması istenilen şartları şunlar;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kadın Olmak, 46 yaşından gün almamış olmak, İzmir’de ikamet ediyor olmak, D sınıfı sürücü belgesi veya yeni sisteme göre E sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak, Son 5 yıl içerisinde alkollü araç kullanma, 100 ceza puanı gibi nedenlerden dolayı sürücü belgesi geri alınmamış olmak. 

İlan Metni

İlana başvurular şahsen yapılacak. Kurum başvuru süreci olarak 18 Ağustos tarihine son gün olarak duyurdu.