Isparta Uluborlu Belediyesi yayımladığı ilanla belediye bünyesinde görevlendirilecek 6 kadrolu personel alımı yapacaktır.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

Uluborlu Belediyesi İŞKUR üzerinden yayınladığı ilana göre, kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere en az ilkokul mezunu kadrolu 6 personel alımı yapacaktır. Uluborlu Belediye Başkanlığı tarafından personel alımına ilişkin yayınlanan detaylar şöyle;

BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

18 yaşını tamamlamış olmak

Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlardan mahkûm olmamak

Askerlik ile ilgili ilişkisi bulunmamak

Görevini devamlı yapmasına engel bir akıl hastalığı bulunmamak

Emekliliğe hak kazanmış olmamak

En az üç aydır Uluborlu ilçesi sınırları içinde ikamet ettiğine dair belge sunmak

Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucunda olumlu olmak

En az ilkokul mezunu olmak

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

Kimlik fotokopisi, diploma, ikametgâh, 6 adet fotoğraf, sabıka kaydı, askerlik belgesi, arşiv araştırması ve güvenlik soruşturması formu, ehliyet fotokopisi.

BAŞVURU YERİ VE BAŞVURU ŞARTLARI

Başvurular 05 Ağustos ile 19 Ağustos 2019 tarihleri arasında Pazar Mahallesi Ilgaz Caddesi No 3A /Z01 Uluborlu adresine başvurmaları gerekmektedir. Alınacak personeller Uluborlu Belediye Başkanlığı ve belediyeye bağlı müdürlüklerin yetki çerçevesinde görevlendirileceklerdir. Haftalık 45 saat çalışacak olup gün içerisinde sabah 08.00 ile akşam 17 00 saatleri arasında mesai yapacaklardır.

NOT: deneyim süresi istemeyecektir. Koşulları Taşıyan personeller belediye kadrosuna katılacaklardır.