İŞKUR üzerinden 3 farklı sektörde görevlendirilmek üzere toplam 3 bin 367 personel alımı için bin 263 iş ilanı yayımlandı.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

Türkiye genelinde satış danışmanı/uzmanı, ön muhasebeci ve çağrı merkezi müşteri temsilci sektörlerinden 3 bin 367 personel alımı gerçekleştirilecek. İŞKUR’un açık iş ilanları sayfasında yer alan bilgilere göre, başta İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya ve İzmir olmak üzere 42 şehirde bu sektörlerden personel aranmaktadır. Peki İŞKUR’da yayınlanan bu iş ilanlarına başvuruda bulunabilmek için aranan şartlar nelerdir?

PERSONEL ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

İŞKUR’un (https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsMeslek.aspx) sayfasında yer alan iş ilanlarda, satış danışmanı, müşteri temsilcisi ve ön muhasebeci olarak yayınlanan bu 3 sektörle ilgili olarak 1.263 ilan bulunmakta ve her bir ilan içeriğinde adaylardan istenilen özel şartlar, nitelikler ve eğitim düzeyi şartı farklıdır. Bu ilanlara başvuruda bulunmak isteyen adaylar, aşağıda belirtilen genel başvuru şartlarına haiz olmaları gerekmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Kamu haklarından mahrum olmamak,

Herhangi bir yerden emekli olmamak veya emekli olmaya hak kazanmamış olmak,

18 Yaşını doldurmuş olmak,

 İŞKUR’a kayıtlı olmak,

BAŞVURU ŞEKLİ

Size en yakın İŞKUR’un il/ilçe şube müdürlüklerinden veya aşağıda belirtilen linklere tıklayarak online başvuruda bulunabilirsiniz. Online başvuruda bulunabilmeniz için sisteme e-devlet şifrenizle giriş yapmanız yeterlidir.

Başvurular başlamış olup, her bir ilanın son başvuru tarihi farklı olmak üzere 10 Eylül 2019 tarihine kadar devam etmektedir.

Satış Danışmanı / Uzmanı alımı

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=4064

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımı

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=10436

Ön Muhasebeci alımı

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=1580