Özel sektör tarafından İŞKUR’a verilen ilanlarda en az lise mezunu olması şartıyla 606 çağrı merkezi temsilcisi alımı gerçekleştirilecektir.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarını sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bu haberimizde siz okuyucularımız için Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi kadrosu için yayımlanan ilanları derledik.

Türkiye geneli çok sayıda şehirde bulunan firmalar tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında en az lise mezunu olmak kaydıyla farklı öğrenim durumlarına göre personel alım ilanları bulunuyor.

ÇAĞRI MERKEZİ PERSONELİ ALIM İLANLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanları ile adaylara duyurulan Çağrı Merkezi Personeli ilanlarında güncel iş ilanı sayısı 606. İlanların bazıları belirli şehirler için yayımlanırken bazı firmalr ilanlarını ülke geneli olarak duyurdular. Ayrıca bazı firmalar da yayımladıkları ilanlarda 50 kişilik 100 kişilik alımlar için duyuru yayımladılar.

Peki adayların da merak ettiği kadrolardan olan Çağrı Merkezi Personeli pozisyonu için hangi koşulların sağlanması gerekiyor. İşte o başvuru şartları.

BAŞVURU ŞARTLARI

Özel sektör firmaları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan ilanlara göra firmalar adaylardan belirli konularda bazı şartlar talep ediyorlar.
Bu şartların yanında bazı firmalar kendi durumlarına ve işe alım prensiblerine göre farkı özel şartlar talep edebiliyorlar. Aynı kadro için bir firma lise mezunu olmanın yeterli olduğunu ilan ederken bazı firmalar önlisans hatta sadece lisans mezunu adaylar arasından personel alımı yapacaklarını duyuruyorlar.

Bu çerçevede ilanlarda yer alan o koşullar şu şekilde,

Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, ilanda yer alan eğitim seviyesinden mezun olmak (söz konusu ilanda en az lise mezunu olmak kaydıyla önlisans ve lisans mezunu adaylarında başvuru yapabileceği ilanlar yer alıyor), alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli olmak Bilgisayar ve Office programlarını etkili bir biçimde kullanmak şartları yer almakta.

İLANLARA ULAŞMAK VE BAŞVURULAR İÇİN

İlanlara başvurular İŞKUR aracılığıyla ya da ilan metninde yer alan bilgilere göre firmaya şahsen yapılır. İlanlara ulaşmak için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.