Türkiye’de işsizlerin umut kapısı internet üzerinde İŞKUR web sitesi oluyor. Son olarak Türkiye İş Kurumu resmi internet sayfası üzerinde en az ilkokul mezunu adayların başvurabileceği ilan ile özel sektöre 543 adet güvenlik görevlisi ve 717 adet çağrı merkezi personeli alımı yapılacağı duyuruldu.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

Farklı şehirlere yapılan personel alımında ilanlar ve başvuru adımları makalemizin devamında. İŞKUR ‘da yayımlanan bu ilanlara başvurular da yine Türkiye İş Kurumu resmi internet sayfası aracılığıyla yapılacaktır. Başvuruları devam eden ilanlara müracaat etmek isteyen adayların başvurularını aşağıdaki adımları izleyerek yapması gerekmektedir. Peki İŞKUR 1260 güvenlik görevlisi ve çağrı merkezi personeli alımı başvuru şartları! İşte İŞKUR en az ilkokul mezunu güncel iş ilanları detayları.

İŞKUR 1260 güvenlik görevlisi ve çağrı merkezi personeli alımı başvuru şartları! İŞKUR en az ilkokul mezunu güncel iş ilanları. Türkiye İş Kurumu aracılığıyla en az ilkokul mezunu adaylar arasından personel alımı yapılıyor. Çağrı merkezi personeli ve güvenlik görevlisi kadrolarına en az ilkokul mezunu adaylar arasından bin 260 personel alımı yapılacağına yer verildi. İşte ilanlar ve ilanlara başvuru şekli. İŞKUR kayıt olmayı anlatmadan önce bilmeniz gereken önemli bazı satır başları bulunmaktadır. İŞKUR iş arayanlar ile işverenleri ayırmış ve sisteme üye olmak için öncelikle hangisi için kayıt olduğunuzu sormaktadır. Üyelerin hesaplarını etkinleştirebilmeleri için e-posta ya da telefon numarası girmeleri gerekmektedir. En az birisini girmek yeterlidir. Aksi durumda onay kodu iletilemeyeceği için üyelik aktif edilemez..

ALIMLAR ÖZEL SEKTÖRE

İŞKUR ‘da yayımlanan bu ilanlar ile alımlar özel işyerlerine yapılmaktadır.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

İŞKUR ‘dan yayımlanan bu ilanlara başvuru yapacak adayların aşağıdaki genel şartlaı taşıması gerekmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
İlkokul , lise veya üniversite mezunu olmak
18 yaşını doldurmuş olmak,
Atanacağı görevi yapmaya engel bir sağlık sorunu olmaması,
Diksiyonu düzgün olması,
Çağrı merkezi müşteri temsilcisi kadrosu için ikili ilişkilerde iyi olması ve ikna kabiliyeti yüksek olması,
Güvenlik görevlisi kadrosu için silahlı veya silahsız güvenlik görevlisi kartı olması.

BAŞVURU ŞEKLİ

İŞKUR ‘da yayımlanan bu ilanlara başvurular da yine Türkiye İş Kurumu resmi internet sayfası aracılığıyla yapılacaktır. Başvuruları devam eden ilanlara müracaat etmek isteyen adayların başvurularını aşağıdaki adımları izleyerek yapması gerekmektedir.

https://esube.iskur.gov.tr

Yukarıdaki linke tıklayın ve aşağıdaki adımları takip edin.

  1. Açılan sayfada İŞ ARAYAN kısmından giriş yapın.
  2. Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ekranda İŞ İLANLARI yazan kısma tıklayın
  3. Son olarak iş ilanları arama sayfası karşınıza gelecektir. Bu sayfada , sağ üst köşede bulunan MESLEK kısmına , başvuru yapmak istediğiniz kadronun adını yazın (Güvenlik görevlisi ya da Çağrı merkezi)

1000’DEN FAZLA ALIM YAPILACAKLAR KADROLAR

1000’den fazla alım ilanı bulunan 6 farklı meslek grubu bulunuyor. Bu meslek grupları ve yayımlanan ilan sayısı; Beden İşçisi (Genel) 9389, Turizm Ve Otelcilik Elemanı 3999, Makineci (Dikiş) 2729, Satış Danışmanı / Uzmanı 2388, Temizlik Görevlisi 2304, Garson (Servis Elemanı) 1973, Güvenlik Görevlisi 1308.