İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara göre çeşitli kadrolarda görevlendirilecek ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunlarına yönelik iş ilanları yayımlandı.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

Türkiye İş Kurumu resmi internet sayfasında ilanlar yayımlandı. İşbaşı eğitim ve mesleki eğitim kursları kapsamında yapılan personel alımı mezuniyet şartı olmadan, ilkokul, lise ve üniversite mezunu adaylar arasından yapılmaktadır.

Farklı şehirlere il ve ilçelerde çalıştırmak üzere yapılan personel alımında başvuru detayları , alım yapılan kuruluşlar ve başvuru sayfası haberimizde.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

İlana başvuru yapacak adayların İŞKUR ‘a kayıtlı ve işsiz olması gerekmektedir. 15 yaşını doldurmuş olan adaylar arasından yapılmakta olan alımda kişinin başvuru yapacağı ilandaki işverenin birinci veya ikinci dereceden kan hısmı veya eşi olmaması gerekmektedir.

Emekli olmamayan , programın başlama tarihinden önceki üç aylık dönemde programa başvuru yapan işverenin çalışanı olmayan, program başlangıcından önceki son 1 ayda uzun vadeli sigorta kollarına ait primi yatırılmamış olan adaylar arasından yapılan alımda İş ve meslek danışmanlığı hizmetlerinden faydalanmış olmak gerekmektedir.

GÜNLÜK 77 TL ‘YE KADAR ÖDEME

İşbaşı ve mesleki eğitim kursları kapsamında yapılan personel alımlarında adaylara, kurs süresi boyunca İşKUR ‘dan günlük 77 TL ‘ye kadar ödeme yapılacağı ve adayın sigorta giderlerinin de İŞKUR tarafından karşılanacağına yer verildi. Öte yandan geleceğin meslekleri grubunda yer alan mesleklerde kursa alınacaklara 85 TL günlük ödeme yapılır.

İlanlara başvuracak kadın erkek adaylarla bilgi alış verişi yapmak için TIKLAYINIZ

İLANLAR GÜNCELLENDİ

Biz de kamubulteni.com olarak işbaşı ve mesleki eğitim kursu alımlarını takipçilerimize sürekli aktarıyoruz. İlanlar günlük güncellenmektedir.