Özel bir kuruluş tarafından İŞKUR’a verilen ilana göre lisans mezunu halkla ilişkiler personeli alımı yapılacaktır. 

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

22 Ağustos 2019 tarihi itibari ile Türkiye İş Kurumu Genel Müdürülüğü üzerinden kamu kurumları ile özel sektör firmalarının ilanları yayımlanıyor. Yayımlanan ilanlar kapsamında Halkla İlişkiler Görevlisi alımı yapılıyor. İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara başvurular İŞKUR İl Müdürlüğü üzerinden yapıldığı gibi online olarak da yapılıyor. Ancak bu ilana başvurular şahsen olarak firmaya yapılacaktır. Ancak şahsen başvuru işçin firma bilgilerinin görüntülenmesi gerekiyor. Bunu için de İŞKUR kaydı oluşturmaları gerekiyor.

İLANIN DETAYLARI

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü üzerinden yayımlanan ilanda Halkla İlişkiler Görevlisi alımı yapılacağı ifade edildi. İlanda 20-35 yaşları arasında alımların yapılacağı ifade edildi. Başvuruların ise şahsen firmaya gerçekleştirileceği belirtildi. Adaylar başvurularını özgeçmişleri ile beraber yapacaklardır. 

Ayrıca ilana başvuru yapacak olan adayların lisans mezunu olmaları gerekmektedir. 

Söz konusu ilanda ise şu ifadelere yer verildi:

20-35 yaşları arasında Lisans Mezunu Bay-Bayan Halkla İlişkiler Görevlisi alınacaktır.

Başvurular Şahsen firmaya CV ile yapılacaktır.

İMD:M.YILMAZ-186

KAYIT DETAYLARI

Başvuru yapacak olan adaylar yukarıda belirtildiği gibi şahsen olarak firmaya yapacaklardır. Ancak iŞKUR’a kayıt olmadan firma bilgilerini göremiyorsunuz. Bundan dolayı İŞKUR kaydı yaptırmalısınız. Buna göre aşağıdaki link üzerinden kayıt yaptırabilirsiniz. 

İŞKUR kaydı için linke tıkladığınızda üyelik sözleşmesini onaylamanız gerekiyor. Ardından kişisel bilgilerinizi girerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.