Kırşehir ve Afyonkarahisar İl Özel İdaresine toplamda 65 işçi ve memur personel alımı yapılacağına dair ilan yayımlandı.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

Kırşehir ve Afyonkarahisar il özel idaresi kamu personeli alım ilanları yayımladı. Kamu personeli alım ilanları kapsamında yayınlanan ilama göre, Kırşehir il özel idaresine 1 işçi alımı, Afyonkarahisar il özel idaresine ise toplamda 64 işçi-memur-personel alımı yapılacağı açıklandı.İşte başvuru şartları ve tüm detaylar haberimizde.

İŞKUR tarafından kamu kurumlarına personel alımı, memur alımı ve işçi alımı ile ilgili yeni alım ilanları yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alım ilanlarına göre Kırşehir ve Afyonkarahisar il özel idaresi tarafından toplamda 65 işçi-memur personel alımı yapılacaktır. 

Kırşehir ve Afyonkarahisar il özel idaresi tarafından yayınlanan alım ilanına göre;

1. Kırşehir İl Özel İdaresi: Kırşehir’de 1 kişilik boş kadro ile Engelli statüde, Beden İşçisi ( Genel ) alacak. Adayların çalışma şekli daimi olarak belirtilmiştir.

2. Afyonkarahisar İl Özel İdaresi: Afyonkarahisar’da toplamda 64 kişilik kadro ile farklı pozisyonlarda alım yapılacak. Buna göre, 2 Kişi Silindir Operatörü, 1 kişi Yükleyici Loder Operatörü, 1 kişi Bekoloder loder opratörü, 1 kişi Plent Başoperatörü, 1 kişi Plent Elektrik Operatörü, 1 Kişi Asfalt Serici Operatörü, 2 kişi Asfalt Serici Operatör Yardımcısı, 2 kişi Plent Yağcısı, 1 Kişi Maden Mühendisi, 3 Kişi Motor Usta Yardımcısı, 1 kişi Kaynak Usta yardımcısı, 3 Kişi Hafif Şase Usta Yardımcısı, 1 Kişi Ağır Şase usta yardımcısı, 2 Kişi İnşaat Ustası, 24 Kişi Kamyon Şoförü, 3 Kişi otobüs Şoförü, 3 Kişi Özel Güvenlik, 4 Kişi Bina ve Mal Bakımcısı, 5 Kişi Beden İşçisi olmak üzere toplamda 64 işçi personel alımı yapılacak.

Kamu personeli iş başvuruları 6 -10 Mayıs tarihleri arasında yapılacaktır. 

KAMU PERSONELİ GENEL ALIM BAŞVURU ŞARTLARI

İlgili İl Özel İdarelerine başvuru yapmak isteyen adayların, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 Yaşını tamamlamış ve 30 yaşından büyük olmamak, Alım yapılacak Afyonkarahisar veya Kırşehir illerinde ikamet ediyor olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Askerliğini yapmış olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Güvenlik görevlileri için belirtilen nitelikleri sağlamak gibi nitelikler aranacaktır.

Başvurular bizzat il özel idaresi müdürlüğü adresine şahsen başvurularak yapılacaktır.

Afyonkarahisar İl Özel İdaresi adresi: Dörtyol Mah. Küçük çobanlı yolu Küme evler no :1