Ülkemizin köklü bankalarından olan İş Bankası, yeni personel alımına gideceğini zaman zaman kariyer siteleri üzerinden duyurur.duyur. İş Bankası personel alımı için detaylar, başvuru şartları ve zamanı konusunda detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

İş Bankası tarafından personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanda ise en az 4 bin 500 Türk Lirası maaş imkanıyla istihdam gerçekleştirileceği bildirildi. Yayımlanan ilanlara başvurusu kabul edilen adayların 15 Haziran 2019 Cumartesi günü sınava tabii tutulacağı ve sınavda başarılı olması durumunda İş Bankası bünyesinde görevlendirileceği açıklandı…

İş Bankası yeni personel alım ilanı için kendi kariyer ekranı üzerinden personel alım ilanı yayımladı.

İş Bankası uzman yardımcısı alımı yapacağını bildirdi ve personel olarak görevlendirilecekler en az 4 bin 500 TL maaş verilecek.

İlan metninde yer alan ifadelerde ise adayların başvurularını 10 Haziran 2019 Pazartesi günü saat 12:00’a yapabilecekleri ifade edildi.

Başvurular ise; “cv.isbank.com.tr” adresinde bulunan İş Bankası Aday Kariyer Portalı üzerinden yapılabileceği belirtildi…

İŞ BANKASI PERSONEL ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

İş Bankası tarafından yayımlanan ilan metninde ise genel şartlar şu şekilde açıklandı…

1- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

2- Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en erken Kasım 2020 celp dönemine kadar tecil ettirmiş olmak.(3) (Bedelli askerlik yapacak olan adayların ilgili ekranda muaf seçeneğini seçerek açıklama kısmını Bedelli-(Başlangıç Tarihi-Bitiş Tarihi) şeklinde doldurması gerekmektedir.)

3- İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek ve linkte yer alan sertifikalardan birine sahip olmak.(2) (Tüm aşamalarda başarılı olarak işe başlamaya hak kazananların, 06.05.2019 tarihinden sonra katıldığı ve beklenen asgari puanı aldığı sınavın ücreti, Bankamızca karşılanacaktır.)

4- Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.

5- Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (15 Haziran 1989 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.)