İş Bankası Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre banka personeli başvuruları 28 Haziran günü sona eriyor.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

İş Bankası İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü, Haziran ayı personel alım ilanına başvuru süreci sona ermek üzere. 

Elektronik olarak yapılacak personel alım başvuruları sona ermeden ilana ve ilanda yer alan açık kadrolara ilişkin tüm ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz. 

İş Bankası personel alım ilanında yer alan açık kadrolar, bu kadrolar belirlenen başvuru şartları ve başvuru şartlarını sağlayan adaylar için başvuru işlemleri haberimizde. 

İŞ BANKASI BANKA MEMURU ALIM İLANI

İş Bankası tarafından yayımlanan banka personeli alım ilanında alımların daha çok bankanın bilişim alanında görevlendirilmek üzere yapılacağı duyuruldu. 

Bu çerçevede çeşitli meslek alanlarında personel alımı yapacak kurum 5 farklı kadro için ilan yayımladı. 

İş Bankası tarafından yayımlanan ve sınav usulüne göre yapılacak alımlarda yer alan açık kadrolar arasında, ”Veri Uzmanı, Siber Güvenlik Uzmanı, Bulut Bilişim ve Platform Mühendisi, Devops Mühendisi, İletişim ve Ağ Yönetimi Mühendisi” pozisyonları bulunuyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İlan edilen kadrolar için İş Bankası çok sayıda özel koşul talep ediyor. 

Bu başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvurularını bankanın İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü’ne bildirecekler. 

Kamu İlanları olarak banka tarafından belirlenen ve haberimizin altında da yer alan ilan metninde bildirilen bu başvuru koşullarını sizlerle paylaşıyoruz. 

Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak, Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren, her kadro için tek tek açıklanan ve ilan metinlerinde yer alan bölümlerinden mezun olmak, Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak, Yazılı sınav tarihi itibarıyla belirtilen yaş aralığında olmak, Daha önce bakanın yaptığı sınavların herhangi birinin mülakat aşamasında ya da Bankanın ilgili kadrolar için düzenlediği sınavlarının Değerlendirme Merkezi aktiviteleri aşamasında başarısız sayılmamış olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en erken Kasım 2020 celp dönemine kadar tecil ettirmiş olmak.

İLANA BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu personel alım ilanı için başvuruda bulunacak adaylar başvurularını elektronik ortamda bildirecekler. Bankanın sitesi üzerinden kendilerine ait bilgileri sisteme girecek olan adaylar başvurularını tamamlayacaklar.