Özel firma ve sektörler İŞKUR üzerinden güvenlik görevlisi alımı için ilan yayımladı. İlana başvuru şartları ise haberde..

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan güvenlik görevlisi alım ilanlarını sizlerle buluşturuyoruz.

Çoğunluğu özel sektör firmaları tarafından yayımlanan ve lise, önlisans ile lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği ilanlara dair kadro kontenjan ve diğer detayları sizlerle paylaşıyoruz.

İŞKUR GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM İLANLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara göre çok sayıda özel sektör firması Güvenlik Görevlisi alımı yapacak. Çeşitli başvuru koşulları altında yayımlanan personel alım ilanlarına dair kadro ve kontenjanlar şu şekilde,

İlanlara göre alım yapılacak alanlara göre oluşan kadro ayrıntıları şu şekilde;

Güvenlik Amiri/Sorumlusu pozisyonu için ilan edilen personel alım sayısı: 3

Güvenlik Görevlisi pozisyonu için ilan edilen personel alım sayısı: 987

Güvenlik Görevlisi (Banka) pozisyonu için ilan edilen personel alım sayısı: 1

Güvenlik Görevlisi (Silahlı) pozisyonu için ilan edilen personel alım sayısı: 28

Güvenlik Görevlisi (Silahsız) pozisyonu için ilan edilen personel alım sayısı: 44
Yayımlanan bu ilanlara göre 5 farklı Güvenlik Görevlisi kadroları için toplam 1063 personel alımı yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden ilan edilen personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını yapmadan önce ilanı yayımlayan firmanın talep ettiği tüm şartları sağlamak zorundalar.

Bu başvuru koşulları her ilan için farklılık gösteriyor. Özellikle banka ve personel kapasitesi çok büyük olan büyük firmalar trafından yayımlanan personel alım ilanlarında adaylardan çok sayıda özel şart talep ediliyor. Yaş, deneyim, öğrenim, sertifika ve bunun gibi şartların yer aldığı bu koşulları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, İlanı yayımlayan firmaların talep ettiği yaş şartını sağlanak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Alım yapacak olan kurumun istediği tüm sertifika şartlarını sağlamak, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak Güvenlik Görevlisi kadrosu için talep edilen silahlı veya silahsız sertifika sahibi olmak, Firmalar tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, şartlarını sağlamaları gerekiyor.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN

İlana başvuru yapmak için öncelikle İŞKUR’a kayıtlı işçi olmanız gerekiyor. İŞKUR kaydı olan adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilanlara ulaşabilir, kendilerine uygun ilanları bulabilir ve başvurularını İŞKUR üzerinden yapabilirler.

İlanları kadrolara göre görüntüleyin;

Aşağıda yer alan bağlantıya tıklayın. Açılan sayfada sağ üstte Meslek yazan yeri bulun ve Oraya Güvenlik Amiri yazın. Daha sonra ara butonuna basın, o kadro için tüm ilanları görüntüleyeceksiniz.Diğer kadrolar ise Güvenlik Görevlisi (Silahlı), Güvenlik Görevlisi (Banka)