Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?
Neden göğüs büyütme egzersizleri yapılmalı

Küçük olan göğüslerine çare arayan bayanlar genelde ameliyat masasına yatıyorlar hemen ve protez, doğal olmayan katkılarla büyük bir miktar para ve efor harcayıp dilediğine kavuşmaya çalışıyorlar. Ancak bunun başka yöntemleri de olduğunu unutmamak gerekir

Bunlardan en kolay ve etkili olanlardan bazıları çeşitli göğüs masajları ve göğüs büyütme egzersizleridir.

Bitkisel ilaçlar kullanılarak yapılan yöntemlerinde olduğunu unutmamak gerekir ancak en sağlıklı olan yöntem egzersizler ile yapılan göğüs büyütme yöntemidir.

Şimdi bu göğüs büyütme yöntemlerinden birkaç tanesini paylaşıp, istediğiniz göğüs şekline ulaşmanıza yardımcı olmaya çalışacağım.

Gögüs büyütme egzersizleri nasıl yapılır

Öncelikle ilk harekette göğüslerinizi, göğüs uçlarınız dışarıda kalacak şekilde avucunuz içine alıp masaj yaparak yukarıya doğru dikleştirmeye çalışın. Bu hareketi 3 – 5 defa iki göğsünüze de uygulayın.

Başka bir hareket olarak aynı şekilde göğsünüzü elinize alın ancak her seferde bir göğsünüzü alıp sırayla göğsünüzle dairesel hareketler yaparak eliniz yorulana kadar uygulayın bunu.

Bir başka hareket olarak koltuk altınıza yapacağınız masajla burada ki kasların çalıştırılarak bir gelişme sağlanabilir bu da göğsünüzde hem bir büyüme hem de bir dikleşmeyi sağlayacaktır.

Bir de göğüs uçlarınızı harekete geçirerek bir masaj yöntemi vardır. Burada göğüs uçlarınızı dışarıya doğru çekip kıvırarak çalıştırmak hem göğüslerinizi büyütmeyle kalmayacak ayrıca süt bezelerinizi de harekete geçirecektir.

İşte böyle günlük uygulayacağınız çok basit hareketlerle istediğiniz büyük göğüslere kavuşmanız artık çok kolay olacaktır.

]]>