Fibabank çeşitli şubelerinde görevlendirmek üzere önlisans veya lisans mezunu gişe memuru alımı yapacaktır.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

Temmu ayının gimesinin ardından personel alım ilanında yenileme yapan bankalardan bir tanesi de Fibabanka oldu.

Fibabanka daha önceden yayımladığı personel alım ilanında süresi dolmuş ilanları kaldırdı. Yeni kadrolarda da personel alımı yapacağını ilan eden bankanın ilanında yer alan Gişe Personeli kadrosunu sizlerle paylaşıyoruz.

FİBABANKA GİŞE PERSONELİ ALIM İLANI

Fibabanka tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımların İstanbul’da bulunan banka şubelerine olacağı belirtildi. İlana göre bu kadro için alınacak olan personeller; nakit işlemleri, atm işlemleri, çek, senet, swift işlemleri, gişede yer alan mevcut işlemleri yapmak için alınacaklar.

İlanlar için Fibabanka tarafından beiirlenen başvuru koşulları şu şekilde.

Adayların önlisans ya da lisans mezunu olmaları isteniyor. Yaş şartının yer aldığı ilanda adayların 1990 ya da daha sonrasında doğmuş olmaları isteniyor. Şube operasyon Gişe birimi için tecrübe şartı da isteyen Fibabanka adayların 1 yıılk iş deneyiminin olmasını talep ediyor.
Diğer Koşullar

Günlük nakit, kasa ve ATM işlemlerini yürütebilecek, Satış odaklı, İletişim ve temsil becerisi yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı iş anlayışı olan, Tercihen yabancı dil bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İlan için başvurular bankanın anlaşmalı olduğu kariyer siteleri üzerinden yapılacak. Başvurular elektronik ortamda yapılacak olup aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirler.

İlan bağlantısı: https://bit.ly/2XjtOsW

Bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.