Denizbank ve Garanti Bankası yayımladığı ilanlarla çeşitli görevlerde görevlendirilmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

Denizbank ve Garanti Bankası kadrolarında personel açığı olduğunu ve iki farklı kadroda personel alımı yapacaklarını ilan ettiler.

Bu iki banka tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında çok çeşitli kadrolar için alımlar yapılacağı bilgisi paylaşıldı.

  • Peki Banka Personel alım ilanlarında adaylardan hangi koşullar talep ediliyor?
  • Alımlar hangi kadrolardan yapılıyor?
  • İlanlara başvurular nasıl yapılıyor?

Tüm soruların yanıtlarını en ince ayrıntısına kadar siz okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

GARANTİ BANKASI PERSONEL ALIM İLANI

Garanti Bankası tarafından yayımlanan personel alım ilanında en büyük alım Gişe Personeli kadrosuna olacak. Banka bu kadro için yayımladığı ilanlarını Müşteri Danışmanı olarak duyuruyor. Müşteri Danışmanı gişe işlemleri, müşterin nakit işlemleri, para yatırma ve çekme, ödeme, para transferi, çek ve senet ödemeleri alanında görev yapar.

Bu kadro dışında banka ayrıca şu pozisyonlarda alımlar yapacak. Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi, KOBİ Bankacılığı Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Strateji ve Performans Analitiği Yetkilisi, Makine Mühendisi ve Avukat.

DENİZBANK PERSONEL ALIM İLANI

Denizbank tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımların çeşitli kadrolardan olacağı duyuruldu. Banka çok sayıda kadroda ilan yayımlarken Garanti Bankası gibi tek bir kadro üzerinde durmadı.

İşte Denizbank personel alım ilanın yer alan açık kadrolar,

Bireysel Danışman, Güvenlik Görevlisi, Yazılım Mühendisi, Mobil Satış Temsilcisi, Üst Düzey Yönetici Asistanı, Tercüman, Telefonda Satış Temsilcisi, .Net Yazılım Mühendisi, Sızma Testi Güvenlik Mühendisi, Kredi Risk Modelleme Uzmanı, Linux Sistem Yöneticisi, Şube Operasyon Yöneticisi, Nakit Yönetim Operasyon Yetkilisi, Sistem Mühendisi, Engelli Destek Personeli.

BANKA PERSONELİ ALIMI BAŞVURU KOŞULLARI

Banka Personeli kadrolarına başvuruda bulunacak adaylar Garanti Bankası ve Denizbank tarafından ilan edilen başvuru şartlarını sağlamak zorundular. Bu başvuru şartları alım yapılacak kadroya göre değişmekte.

İlan metninde açık kadrolar için belirlenen eğitim düzeyinden mezun olmak, Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Analitik düşünce yapısına sahip ve dikkatli, Ekip çalışması ve koordinasyon becerisi kuvvetli, Dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek ve İletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem vermek bankaların her bir kadro için ayrı ayrı belirlediği tüm özel şartları sağlamak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İlanlar adaylara kariyer siteleri üzerinden duyurulduğundan adaylar başvurularını kariyer siteleri üzerinden yapacaklar. Başvurular elektronik ortamda yapılacak olup başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirler.

Denizbank ilanı için: https://bit.ly/2KVx6Rz

Garanti Bankası ilanı için: https://bit.ly/2XlG9lk

İlana ulaşmak için bağlantıyı kopyalayın, İnternet tarayıcınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın.