Denizbank Genel Müdürlüğü bünyesinde çeşitli kariyer sitelerine banka güvenlik memur alımı için ilan verdi.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

Denizbank personel alımı için ilan yayımladı. Kariyer siteleri üzerinden duyurulan personel alım ilanında yer alan açık kadrolardan bir tanesi de Güvenlik Görevlisi pozisyonu için oldu. Bu çerçevede yayımlanan bu personel alım ilanını sizlerle paylaşıyoruz. 

DENİZBANK İŞ İLANLARI

Banka tarafından yayımlanan ilanda çok sayıda kadro için alım olacağı bilgisi verildi. Bu alımların büyük bir bir bölümü banka memuru pozisyonlarına olacak. 

Farklı illerde bulunan banka şubelerine yapılacak personel alımlarında, banka memuru kadrosu dışında, bilişim personeli alımı içinde ilanlar yayımlandı. Bu kadroların dışında yer alan Güvenlik Görevlisi alım ilanına ilişkin ayrıntılar ise şu şekilde,

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM İLANI

Denizbank yayımladığı güvenlik görevlisi alım ilanında alımların İstanbul’da bulunan banka şubelerine olacağını duyurdu. 

Bu kadro için en az lise mezunu adaylar başvuruda bulunabilecek. Banka bu kadro için yayımladığı öğrenim şartında, ” Lise (Mezun), Ön Lisans (Öğrenci), Ön Lisans (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)

” şartını sağlayan adayların başvurularının kabul edileceğini açıkladı. 

DİĞER BAŞVURU KOŞULLARI

Banka şubelerine yapılacak olan Güvenlik Görevlisi alımı için adayların sağlamaları gereken koşullar bulunuyor. Bu konuda çok sayıda özel şart yayımlayan Denizbank, adaylardan yaş durumundan, sertifika ve deneyim konusuna dair bir çok alanda talebi bulunuyor. 

İşte, Denizbank tarafından belirlenen başvuru koşulları

* En az Lise Mezunu,

* Özel Güvenlik sektöründe minimum 2 yıl deneyimli,

* Güler yüzlü ve dinamik,

* Dış Görünümüne özen gösteren,

* Vardiyalı çalışmaya uygun,

* X-Ray güvenlik kontrol cihazı sertifikası olan,

* 5188 sayılı yasa kapsamında 5 yıl geçerli silahlı özel güvenlik kimlik belgesi olan,

* Askerlik hizmetini tamamlanmış. (Erkek adaylar için)

Yaş Şartı: Denizbank Güvenlik Görevlisi kadrosu için adayların 1986 yılı ve sonrası doğumlu olmalarını istiyor. 

BAŞVURU SÜRECİ VE İŞLEMLERİ

Denizbank Güvenlik Görevlisi alım ilanı için başvuru süreci devam ediyor. İlan için son başvuru tarihi 8 Temmuz olarak açıklandı. Başvuruda bulunacak adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilanın yayımlandığı kariyer sitesine ulaşacaklar ve başvurularını bu site üzerinden elektronik olarak yapacaklar. 

Mavi renkte olan bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.

İlana ulaşmak için: https://bit.ly/2M0bR2l