İŞKUR üzerinden açılan ilana göre çeşitli şehirlerde görevlendirilmek üzere 33 Ziraat Mühendisi ile 14 Ziraat Teknikeri alımı yapılacaktır.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

İŞKUR’un açık iş ilanları kategorisinde yayınlanan personel alım ilanları içerisinde, 27 Haziran 2019 tarihi itibari ile ziraat mühendisi ve ziraat teknikeri alımına yönelik güncel ilanlar bulunmaktadır. Yayınlanan bu ilanlara göre, Ankara, Kırşehir, Kocaeli, İzmir ve daha birçok ilden alımlar yapılacak.

33 Ziraat Mühendisi ve 14 Ziraat Teknikeri alımı için belirtilen şartlar arasında, Mühendislik için başvuruda bulunacak adaylardan Lisans, Tekniker alımı için başvuruda bulunacak adaylardan en az önlisans mezunu olmaları istenmektedir. Ayrıca bazı ilanlarda, Adaylardan özel şartlar istenmektedir. Aşağıda bu alımlarla ilgili olarak İŞKUR’un resmi web sayfası üzerinde yer alan ilan sayfasına ait linkler bulunmaktadır. Hangi illerde alım yapıldığına dair bilgiler, link içerisinde gösterilmiştir. Başvuruda bulunmak için belirtilen linkin üzerini tıklamanız yeterlidir.