Çeşitli şehirlerde yer alan banka şubeleri için çok sayıda deneyimli veya deneyimsiz gişe memuru alımı gerçekleştirilecektir.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

Banka personeli alımı için yayımlanan ilanlar hafta sonu itibariyle güncellendi. Çok sayıda banka ilgili banka şubelerinde görevlendirmek üzere banka personeli alımları yapılacağını duyurdu.

Banka personeli alım ilanlarında yer alan Gişe Personeli kadroları için yayımlanan ilanları da haberimizde derledik.

Şubelerde müşterilerin fatura, borç, kredi gibi tahsilat işlemleri, çek senet işlemleri, müşterilerin para yatırma çekme ve kredi borç ödeme gibi işlemleri yapacak olan bu Gişe Personei kadrosu için ilan yayımlayan bankalar şunlar;

GİŞE PERSONELİ ALIM İLANI YAYIMLAYAN BANKALAR

Banka personeli alım ilanları kariyer siteleri üzerinden, az miktarda İŞKUR aracılığıyla ya da bankaların kendi kurumsal siteleri üzerinden ilan ediliyor.

Bu haberimizde siz okuyucularımıza kariyer siteleri üzerinden yayımlanan bankaların ilanlarını derledik. Bu çerçevede ilan yayımlayan 6 farklı banka bulunuyor. Türkiye geneli çok sayıda il ve ilçe için yayımlanan Gişe Personeli alımları aşağıda yer alan bankalarca yapılacak.

  • Akbank
  • Fibabanka
  • Creditwest Bank
  • HSBC Bank
  • Burgan Bank
  • Alternatif Bank

BAŞVURU KOŞULLARI NELER?

İlan edilen Gişe Personeli kadrosu için ilan yayımlayan her bir banka, alımla için adaylara sunduğu ilan metinlerinde başvuru şartlarını bir bir açıkladı. Adayların öğrenim şartı başta olmak tüm bu koşullara haiz olmaları gerekiyor. Ayrıca ilanlara başvuru yapmadan önce tüm özel şartlar ayrıca incelenmeli.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, İlan metninde açık kadrolar için belirlenen eğitim düzeyinden mezun olmak, bankaların her bir kadro için ayrı ayrı belirlediği tüm özel şartları sağlamak, görevini sürekli yapmasına engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Analitik düşünce yapısına sahip ve dikkatli, Ekip çalışması ve koordinasyon becerisi kuvvetli, Dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek ve İletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem vermek.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Kariyer siteleri üzerinden ilan edilen banka personeli alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını elektronik olarak yapacaklar. İlanın yayımlandığı site üzerinden yapılacak personel alımları için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Gişe Personeli alımları için bağlantı: https://bit.ly/2NCip8j (İlana ulaşmak için bağlantıyı kopyalayın internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.)