BİM kendi internet sitesi üzerinden çeşitli şehirlerde görevlendirmek üzere memur ve işçi alımı yapacağını duyurdu.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

BİM Marketler kendisine ait kurumsal internet sitesi arcılığıyla yeni personel alım ilanları yayımladı. Firmanın İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında yurdun dört bir yanında alımlar olacağı bilgisi verildi. 

Farklı şehirlerde ve çeşitli öğrenim düzeyinden mezun adaylar yapılacak BİM personel alım ilanlarına ilişkin bilinmesi gereken detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

BİM PERSONEL ALIM İLANLARI

BİM tarafından yayımlanan personel alım duyurusunda hem memur personel kadroları hem idari personel alanları hemde işçi kadroları için alımlar yapılacağı duyuruldu. 

Onlarca meslek grubu için alım yapacak BİM kadrosunda personel açığı bulunan birimlerine aşağıda yer alan kadrolarda personel istihdamı gerçekleştirecek. 

Muhasebe Personeli, Kasa Reyon Personeli, İşe Alım Asistanı, Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı, Gıda Mühendisi, (Engelli) Mağaza Elemanı, Taze Gıda Personeli, Mağaza Müdür ve Müdür Yardımcıları, Eğitim Asistanı, Çorlu Bölge Kasa Reyon Personeli, Taze Gıda Personeli, Bölge Mağaza Personeli (Engelli), Kozmetik Personeli, Mağaza Satış Elemanı, Et-Şarküteri Personeli, Bölge Genel Başvuru, Unlu Mamüller Personeli, Depo Personeli, Yönetici Adayı, Genel Başvuru

BAŞVURU ŞARTLARI

Yukarıda sizlerle paylaştığımız gibi çok sayıda kadroda personel alımı yapılacak. BİM bu kadrolara başvuru yapacak adaylardan personel alımlarında kadro farketmeksizin her adaydan bazı koşullar talep ediyor. Bu koşullara ek olarak ayrıca adayların sağlamaları gereken bazı özel mesleki başvuru şartları yer alıyor. 

Bu çerçevede ilanlarda yer alan adaylardan sağlanması talep edilen genel ve özel koşullar ana başlıkları ile şu şekilde,

Adayların Türk vatandaşı olması, talep edilen öğrenim şartını sağlamaları, bazı kadrolar için talep edilen yaş sağlanması gerekiyor. Mesleki özellikle ise şu şekilde,

Müşterileri talepleri doğrultusunda bölümünde etkili hizmeti sunabilen, Temizlik ve hijyen kuralları konusunda titiz, Pozisyonlar için belirlenen öğrenim şartlarına haiz. Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Dinamik, prezantabl, iletişim yeteneği ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Müşteri memnuniyetine önem veren, pratik, güler yüzlü, Takım ruhuna sahip, motivasyonu yüksek, Ekip ile birlikte mağazanın satış hedeflerini gerçekleştirecek.

BAŞVURU SÜRECİ VE İŞLEMLERİ

Söz konusu personel alımları için duyurulan ilan metninde yer alan açık kadrolara başvurular, elektronik olarak yapılacak. BİM İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü’nün internet sitesi üzerinden yapılacak başvurular için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz. Güncel ilan listelerine ve başvuru formuna aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayın (Sadece kırmızı olanları), internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.

BİM ilanları için kullanacağınız bağlantı:  https://bit.ly/2PL9Xki