BİM kendi sitesi üzerinden yayımladığı ilan ile çok sayıda personel ve işçi alımı yapıyor.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

BİM Marketler zinciri Türkiye’nin her yerinde bulunan market ağını her geçen gün artırıyor. Bu kapsamda çeşitli meslek gruplarından personel alım ilanı yayımlayan firma, alımlarını farklı platformlar üzerinden duyuruyor.

BİM personel alım ilanlarını zaman zaman kendisine ait internet sitesi üzerinden ilan ederken bazen de bu alımlar Türkiye İş Kurumu’nun iş ilanları sayfasında yer alıyor.

Kamu İlanları olarak bu haberimizde de siz okuyucularımıza firmanın kendisine ait internet sitesi üzerinden yayımladığı personel alım ilanlarını sizlerle buluşturuyoruz.

BİM PERSONEL ALIM İLANI

BİM tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına göre kurum farklı eğitim seviyelerinden mezun adaylar için işçi ve memur personel alımı yapacak.

Türkiye geneli farklı şehirlerde yapılacak personel alım ilanlarına ilişkin tüm kadro, kontenjan, alım yapılacak il ve diğer detaylar şu şekilde.

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

Firma tarafından kadrosunda personel açığı bulunan ve ilana çıkılan birimlerinin bulunduğu şehirlerin listesi şu şekilde.

İzmir, Bursa, Edirne, Tekirdağ, Artvin, Gümüşhane, Ankara, Rize, Trabzon, Balıkesir, Kırıkkale, Çanakkale, Manisa, Samsun, Sinop, Kocaeli, Muğla.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Haberimizin başında belirttiğimiz gibi söz konusu personel alım ilanlarının bir bölümü işçi kadrolarına olurken bir bölümü memur personel kadrolarına yapılacak.

BİM Marketler ayrıca bazı şehirlerde bulunan birimleri için İdare kadrosunda da personel ihtiyacı olduğunu duyurdu. Bu bilgiler ışığında ilan metninde yer alan açık kadrolar şunlar.

Yönetici Adayı, Muhasebe Personeli, Mağaza Satış Elemanı, Eğitim Asistanı, İşe Alım Asistanı, Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı, Gıda Mühendisi, Mağaza Müdür ve Müdür Yardımcıları, Bursa Bölge Kasa Reyon Personeli, Kasa Reyon Personeli, Mağaza Personeli (Engelli), Meyve-Sebze Personeli, Depo Personeli, Kozmetik Personeli, Taze Gıda Personeli, Depo Sevkiyat Şoförü, Et-Şarküteri Personeli, Unlu Mamüller Personeli,

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

BİM Marketler ilanlarına başvuruda bulunacak adaylardan hangi koşulları talep ediyor? İşte o başvuru şartları.

Kadrolara göre talep edilen öğrenim seviyesinin karşılanması, askerlik ile ilişiğinin olmaması, vardiyalı çalışma sistemine uyabilmesi, İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip olunması gibi koşulların sağlanması ilanlara başvuru için yeterli.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İlanlar BİM Marketlerin kendi sitesinde yayımlanıyor. Başvuruda bulunacak olan personeller başvurularını bu site üzerinden elektronik olarak yapacaklar. Güncel ilan listelerine ve başvuru formuna aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayın (Sadece kırmızı olanları), internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.

BİM ilanları için kullanacağınız bağlantı: https://bit.ly/2PL9Xki