Bilkent Şehir Hastanesi İŞKUR üzerinden yayımladığı ilana göre en az ilkokul mezunu KPSS şartsız 20 hasta refakatçisi alımı yapacaktır.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ‘un kendi sayfasında yer alan bilgilere göre Bilkent Şehir Hastanesi kendi bünyesinde görevlendirmek üzere hasta taşıma işlerinde görevlendirilecek 20 hasta refakatçisi personel alımı yapacak. Bilkent Şehir Hastanesi’nin personel alımı ile ilgili yaptığı bildiride, başvuruda bulunacak adayların en az ilköğretim mezunu olmaları ve gerektiği belirtildi.

BAŞVURU ŞARTLARI

1 – T.C Vatandaşı olmak,

2 – 18 Yaşını doldurmuş olmak,

3 – Emekli veya malulen emekli maaşı almıyor olmak,

4 – Toplu suçlar ve terör bağlantılı suçlara bulaşmamış olmak,

5 – Çalışmasına engel herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak,

6 – Medeni haklarını kullanabilmek ve medeni haklarından mahrum olabilecek herhangi bir hüküm altında bulunmamak,

7 – İŞKUR’da kaydı bulunmak.

8 – Erkek,

9 – Askerliği yapmış ,

10 – En az son 1 aydır işsiz,

11 – 22- 40 yaş arası personel adaylar

BAŞVURU ŞEKLİ

Başvurular başlamış olup en geç 26 Temmuz 2019 tarihine kadar İŞKUR il/ilçe şube müdürlüklerinden şahsen veya şubelere gitmeden aşağıda belirtilen link üzerinden online olarak yapılmaktadır. Başvuru yapabilmek için İŞKUR’a kayıtlı olma şartı bulunmaktadır. Peki İŞKUR’a nasıl kayıt yapılır?

İŞKUR’A KAYIT NASIL YAPILIR?

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

KAYIT KOŞULLARI
İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.

ÖNCELİKLİ GÖNDERME HAKKINA SAHİP OLANLARIN KAYIT İŞLEMLERİ

Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine öncelikli olarak müracaat edecek olanlar, öncelik hakkı sahipliğine ilişkin belgelerini İŞKUR İl Müdürlüğüne/Hizmet Merkezine ibraz ederek bu durumlarını onaylatmaları zorunludur. Onay işlemi yaptırmayan öncelikliler normal statüde işlem görecektir.

KAYITLARIN GEÇERLİLİK SÜRESİ VE İŞLEMDEN KALDIRILMASI

Kayıtların aktif olarak işlemde kalma süresi, son işlem tarihinden itibaren on iki aydır. Kayıtları işlemden kaldırılan iş arayanlar internet üzerinden Kurum portalına giriş yaparak “İş Arama/Kayıt Durumu” menüsünden kaydını aktif duruma getirebilirler veya İŞKUR İl Müdürlüğüne/Hizmet Merkezine şahsen, telefon, faks, e-mail vb. iletişim araçlarıyla müracaat etmeleri halinde kayıtları yetkili Kurum personelince müracaat tarihinden itibaren aktif duruma getirilir. Aktif olarak işlemde kalma süresi içinde işlem görmeyen veya diğer nedenlerle pasif duruma alınan kayıtlar, iş arayan tarafından güncelleninceye kadar aktif olarak değerlendirilmeyecektir.

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

Kurum sitesine üye olmak isteyenler “Üyelik Sözleşmesi” başlığı altında bulunan maddeleri okuduğunu ve kabul ettiğini onaylar.

İŞKUR portalına üye olan kullanıcılar, verdikleri her bilginin doğru ve geçerli olduğunu kabul eder.

Bu bilgilerden dolayı oluşabilecek sorunlardan Kurum sorumlu değildir.

Sisteme üye olurken tercih ettikleri iletişim yöntemi (Fiziki adres, e-posta veya GSM numarasına kısa mesaj servisi) ile bilgilendirileceklerdir.

Tüm bildirimlerde ve yazışmalarda üye olurken verilen iletişim bilgileri esas alınır.

Kurum gerekli gördüğü durumlar ve işlemler için bildirilen fiziki adrese gönderimde bulunabilir.

Kuruma yanlış beyan edilen iletişim bilgisinden dolayı oluşabilecek hatalardan İŞKUR sorumlu olmayacaktır.

Sisteme üye olurken kullanıcılar tarafından şifre belirlenmektedir.

Bu şifrenin gizliliği kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcı, şifresinin izinsiz kullanıldığını tespit etmesi durumunda Kurumu haberdar etmekle yükümlüdür.

Bu şifrenin kullanıcıdan izinli ya da izinsiz olarak kullanımından dolayı ortaya çıkacak sorunlardan Kurum sorumlu tutulamaz.

Bilkent Şehir Hastanesi personel alımı için hemen online başvuru yapmak için hemen aşağıda bulunan linkin üzerini tıklayınız>

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005042042&isyeriTuru=%C3%96zel&returnUrl=AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005042042&isyeriTuru=%C3%96zel