5 farklı devlet kurumu ilkokul, lise veya üniversite mezunu çok sayıda personel alımı yapacak. Açılan ilanlara KPSS yada KPSS’siz olarak başvurulabilecek.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

Kamu İlanları sitesi olarak kamu kurumları, belediye başkanlıkları, belediye başkanlıklarına bağlı birimler, bakanlıklar, askerli kurumlar tarafından yayımlanan tüm ilanları anlık olarak aktarıyoruz. 

KPSS puan sıralaması esasına göre yada KPSS puan şartı talep edilmeden yayımlanan bu personel alım ilanlarına yenileri eklendi.

Hafta sonuna yaklaştığımız şu günlerde 5 farklı kamu kurumu ya da bu kurumlara bağlı birimler tarafından yeni ilanlar yayımlandı.

5 FARKLI KAMU KURUMU TARAFINDAN YENİ İLAN

Devlet kurumları yayımladıkları personel alım ilanlarında çok sayıda kadroda personel alıyorlar. Yaz aylarının gelmesi ile özellikle belediye başkanlıkları ve belediyelere bağlı hizmet veren birimler yeni ilanlar yayımlıyorlar. 

Bu yeni ilanları sizlere günlük olarak aktarıyoruz. İşte yeni yayımlanan personel alım ilanları. 

Yalova İçin Yayımlanan İlan: Destek Hizmet Personeli alımı yapacağını ilan etti. 

Nevşehir için Yayımlanan İlan: Genel Müdür, Fotoğrafçı, Mobilyacı kadroları için alım yapacak.

Aydın için Yayımlanan İlan: İdari İşler Personeli pozisyonunda personel istihdam edecek. 

Bursa için Yayımlanan İlan: Tesis Yöneticisi, Müdür Yardımcısı, Eğitim Yöneticisi, Okçuluk Antrenörü, Müzük Öğretmeni, Resim Öğretmeni, Atıcılık Antrenörü, Bisiklet Antrenörü, At Antrenörü, Hattat, Eğitim Uzmanı, Badminton Antrenörü, Telsiz Telefon Operatör, Yüzme Eğitmeni, Ebruzen.

Muğla için Yayımlanan İlan: Büro Memuru, Kepçe Operatörü, Dozer Operatörü, Gemi Kaptanı, Temizlik Aracı Operatörü, Tır Şoförü, Çevre Mühendisi, Beden İşçisi, İlan ve Reklam Sorumlusu, Temizlik Personeli, Elektrik Teknisyeni. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Yukarıda yer alan şehirler için yayımlanan belediye personeli alım ilanlarına başvuru şartları mesleki özelliklere göre belirleniyor. Öncelikle adayların başvuru yapacakları kadro için talep edilen tüm mesleki özellikleri karşılamaları isteniyor. 

Bunun yanında adayların tüm alımlar için ortak olan genel koşullara da haiz olmaları gerekiyor. 

Kadrolar için belirlenen öğrenim şartını sağlamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Deneyim şartı varsa onu sağlamak, Erkekler için askerlik durumu itibariyle; Askerlikle ilgisi bulunmamak, 18 yaşından büyük olmak 657 sayılı Kanunun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

İLAN METİNLERİ

İlanlara başvuru yapacak adaylar için başvuru evrakları, özel şartlar ve başvuru süreci gibi detayları incelemeleri adına ilan metinlerini aşağıda paylaşıyoruz.