ASELSAN, İŞKUR üzerinden yayımladığı ilanlara bir yenisini daha ekledi. En az ilkokul mezunu olmak ilana başvurmak için yeterlidir.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

ASELSAN Mikro Nano – Aselsan Bilkent Mikro Nano Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş. tarafından yayımlanan iş ilanına başvurular devam ediyor.

Özel sektörde istihdam imkanlarını resmi internet sitesinden duyurmaya devam eden Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ASELSAN’a ait iş ilanlarını da yayımladı.

ASELSAN tarafından yayımlanan iş ilanına başvuru yapacakların en az ilkokul mezunu olması zorunludur ve personel istihdamı sağlanacak kadrolar ise; Temizlik Görevlisi ve Fizik Mühendisi olarak açıklandı.

ASELSAN PERSONEL ALIMI YAŞ ŞARTI

İş ilanlarına başvuru yapacak adayların en az 25 yaşında olması gerekiyor. Kadın ve erkek adaylardan talep edilen yaş şartı şu şekildedir;

Erkek    25- -35 (02.08.1994 – 04.07.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

Kadın    25- -35 (02.08.1994 – 04.07.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

Fizik Mühendisi

Fizik Ya Da Elektrik Elektronik Mühendisi Olan 08:30-17:30 Tarihleri Arası Orta Düzey İngilizce Bilen Çalışacak Eleman Alınacaktır.

Hafta Sonu Tatildir. Servis Bulunmaktadır. Başvurular Cv Olarak Tugce.Kafdagli@Bilkent.Edu.Tr  Eposta Adresine Mail İle Başvurulacaktır.

Temizlik Görevlisi

Temizlik , Mutfak İşleri Ve Evrak İşleri Yapacak Eleman Alınacaktır. Hafta Sonu Tatildir. Servis Bulunmaktadır.

Başvurular Cv Olarak Tugce.Kafdagli@Bilkent.Edu.Tr  Eposta Adresine Mail İle Başvurulacaktır.