OBM’nin Türkiye üzerinden yaptığı ilan ile Almanya’ya Türk işçi alımı yapılacağını duyurmuştu.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

Almanya’ya Türk İşçi Alımı için Bekleyiş Sürüyor

OBM Türkiye aracılığı ile Almanya’ya Türk işçi alımı için geçtiğimiz haftalarda yapılan duyuru büyük ilgi görmüş, şirket yetkilileri gelen aşırı talep nedeniyle başvuruları durdurma kararı aldıklarını bildirmişti.
Yeni başvuru alınıp alınmayacağı bilinmezken, ofis ve telefon üzerinden başvuru kaydının yapılmadığı bildirildi. Geçtiğimiz ayların en çok ilgi çeken haberlerinden birisi Almanya’ya Türk işçi alımı olmuştu. En çok okunan haberler sıralamasında haftalarca üst sıralarda yer alan ilgili duyuruya yoğun ilgi hala sürüyor. Adaylar, OBM Türkiye’den konuya ilişkin yapılacak yeni duyuruları bekliyor.

An itibariyle OBM Türkiye sayfasına giren kullanıcılar, “Dikkat! Şu anda başvurularımız dondurulmuştur! Ofislerimizde ve telefon ile başvuru kaydı yapılmamaktadır. Başvurularda asla ve asla ücret talep edilmemektedir! Dikkat! E-mail adreslerimizden form veya cv kabul edilemez. Bu tür başvurular sistem tarafından otomatik silinir!Başvurularda asla ücret talep edilmemektedir. Sitemiz dışında hiçbir yerde başvuru yoktur. Başvurular dondurulmuş olup, gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz. Alanınız dışında veya birden fazla alanda başvuru yapmanız halinde başvurunuz geçersiz sayılabilir.” ifadeleri yer alıyor. Konuya ilişkin gelişmeler oldukça siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşacağız.