Akbank kendi internet sitesi üzerinden yayımladığı ilan ile iki farklı kadroda görevlendirilmek üzere eleman alımı yapacak.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

Akbank kendisine ait internet sitesi üzerinden yayımladığı bir ilan ile personel alımı yapacağını ilan etti. Haziran ayı sonunda yayımlanan personel alım ilanında Temmuz ayında da başvuruları alınacak olan banka memuru istihdam edilecek. 

Çok sayıda kadroda deneyimli personel alım ilanının yer aldığı Akbank personel alım ilanında Kamu İlanları olarak iki kadro için yayımlanan ilanları derledik. 

Sizler için derlediğimiz personel alım ilanlarında yer alan alımlara deneyimsiz adaylarda başvuruda bulunabilir. 

AKBANK PERSONEL ALIM İLANLARI

Akbank tarafından yayımlanan personel alım ilanları bankanın ilgili bank şubelerinde görevlendirmek üzere ilan edilirken bazı kadrolar Genel Müdürlük bünyesinde istihdam edilmek üzere adaylara duyuruldu. 

Bankacılık sektöründe çalışmak isteyen sağlamaları gereken genel başvuru şartlarına ek olarak özel şartlarında bulunduğu Akbank ilanına dair detaylar şu şekilde,

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Haberimizin başında belirttiğimiz gibi siz okuyucularımıza iki farklı pozisyon için ilan edilen alımları derledik. Bu alımlarda Banka Şubelerinde görevlendirmek üzere Gişe Personeli, Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirmek üzere Çağrı Merkezi personeli alımı yapılacağı bildirildi

BAŞVURU ŞARTLARI

Söz konusu personel alım ilanına başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları iki başlıktan oluşuyor. Birinci başlık genel başvuru koşulları olurken ikinci başlık ilan edilen kadrolara göre belirlenen özel koşullar. 

Bu bağlamda ilanda yer alan bu genel ve özel şartlar şunlar;

Banka ilana başvuru yapacak adayların Çağrı Merkezi kadrosu için önlisans ya da lisans mezunu olmasını istiyor. Gişe personeli için başvuru şartı ise lisans mezunu olmak. Öğrenim şartını sağlayan adayların sağlamaları gereken diğer koşullar ise alitik düşünce yapısına sahip ve dikkatli, Ekip çalışması ve koordinasyon becerisi kuvvetli, Dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek ve İletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem vermek. Bunun yanında banka adayların her kadro için ayrı ayrı belirlenen yaş şartını da sağlamalarını istiyor. 

İLANLARA BAŞVURULAR ELEKTRONİK YAPILACAK?

Akbank personel alım ilanına başvurular elektronik olarak yapılacak. Başvuruda bulunacak adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilanlara ulaşacaklar ve başvurularını internet üzerinden yapacaklar. 

Akbank personeli alım ilanı için bağlantı:  https://bit.ly/2Wt5zfE

Bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.