İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanla 8 şehir için lise veya önlisans mezunu KPSS şartsız danışma memuru alımı yapılacaktır.

Sevgi ve Mantık Evliliği mi Arıyorsun?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) kamu ve kuruluşların personel ihtiyaçlarının yanı sıra Türkiye genelinde Özel sektörde faaliyet yürüten binlerce özel şirketin de personel ihtiyacını karşılamada da aracılık etmeye devam ediyor. İŞKUR Türkiye’nin tek resmi İş Bulma Kurumu olma sıfatı ile özel sektörlerin işçi personel ve memur alımları ile ilgili ön değerlendirmeleri kendi bünyesinde yapmaktadır. Kriterlere uygun olan adaylar, İŞKUR aracılığı ile işverenlerle buluşturulacaktır.

İŞKUR’da güncel tarih olarak Türkiye’nin birçok ilinde en az lise ve önlisans mezunu adaylardan danışma memuru alımı yapılacaktır. Danışma memuru olmak isteyen adayların vakit kaybetmeden hemen aşağıda bulunan linkler üzerinden online kayıtlarını yapmaları gerekmektedir. Her bir iş ilanının son başvuru tarihi farklıdır. Peki hangi illerde danışma memuru alımı yapılacaktır?

HANGİ İLLERDE DANIŞMA MEMURU ALINACAK?

Bursa, İstanbul, Tekirdağ, Kocaeli, İzmir, Antalya, Manisa ve Düzce olmak üzere 8 şehirde toplamda 55 danışma memuru alımı yapılacaktır.

Başvuru şartları

İlanlara göre başvuru şartları şöyle;

1 – En az ilköğretim mezunu 8 Danışma memuru alımı

Yer; Bursa, Son başvuru tarihi; 06.09.2019

YGBS grup firmasının Bursa Nilüfer ve Osmangazi bölgesindeki projesinde danışma ve gözetim görevlisi olarak vardiya sistemi ile çalışabilecek (ayda 20 gün çalışma 10 gün izin şeklinde çalışma sistemi) personel alınacaktır.

İnternetten üzerinden başvuru yapan adaylar başvur sekmesini tıkladıktan sonra işverenle irtibata geçmelidir.

2 – En az lise mezunu 1 danışma memuru alımı

Yer; Tekirdağ, Son başvuru tarihi: 05.09.2019

Diksiyonu düzgün, Araç giriş ve çıkışlarını kayıt altına alacak, Gelen kargoları karşılayacak, Santrale gelen telefonları ilgili departmanlara aktaracak, B sınıfı ehliyete sahip, Çerkezköy ve Kapaklı’da ikamet eden , Adaylar aranmaktadır.

3 – En az lise mezunu adaylar

Yer; Antalya, Son başvuru tarihi: 29.08.2019

AKTUR LUNAPARK bünyesinde çalıştırılmak üzere 25-45 yaş arası, en az lise mezunu, İngilizce ve Rusça bilen DANIŞMA MEMURU alınacaktır. (B.KÖSE)

İngilizce ve Rusça bilen Danışma Memuru

Tüm ilanları görüntüleyebilmek için ve hemen başvuru yapmak için aşağıda belirtilen linkin alanını tıklayınız>>>

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=17871

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Türk Vatandaşı olmak,

18 yaşını doldurmuş olmak,

İŞKUR’a kayıtlı olmak,

Affa uğramış olsa bile devlet güvenliği aleyhine suç işlememiş olmak,

Herhangi bir kurumda malulen emeli veya emekli olmaya hak kazanmamış olmak,

BAŞVURU ŞEKLİ

Başvurular İŞKUR il/ilçe şube müdürlüklerine şahsen gidilerek veya yukarıda belirtilen link üzerinden online yapılabilmektedir. İstediğiniz ilana online başvuru yapabilmeniz için öncelikle İŞKUR’a kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer İŞKUR’a kaydınız varsa, yukarıda belirtilen linki tıklayarak Türkiye genelinde hangi illerde hangi firmaların danışma memuru alacağını görebilir ve hemen ilgili iş ilanının üzerini tıklayarak e-devlet şifreniz ile anında kayıt yaptırabilirsiniz. Eğer İŞKUR’a kaydınız yoksa aşağıda İŞKUR’a kayıtların nasıl yapılacağı anlatılmıştır.

İşçi alımı ile ilgili tüm ilanları görüntüleyebilmek için belirtilen linkin üzerini tıklayınız

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=1440

İŞKUR’A KAYIT NASIL YAPILIR?

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

KAYIT KOŞULLARI

İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.